Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 15 од 15

Тема: Само транслате нове теме

  1. #11
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    Такође, рецимо имам секира број нити преведених, али ја не желим да се преведе било шта више. Не постоји начин да се искључите преводе без уклањања све од линкова на тим страницама.

    У том случају бих желео да задржи везе застава где преводи постоје, али искључите везе застава тако да ништа ново преведено.

    Ово је случај где унутрашњи прекидач да кажу 'ако је ово нит је потпуно преведен на том језику, приказују везу заставе'

  2. #12
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Молимо креирајте нову тему са функција захтева.
    Имајте једно питање по једну нит.
    Нове функције "Само превести нове теме" је већ учињено и укључена у кабини - вБЕТ 3к и вБЕТ 4.к верзија.

  3. #13
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    Инсталирао сам најновију верзију, и нажалост то не ради као што сам мислио да хоће.

    Питање је, да ако се користе старије теме, онда су дани прецизирао да су преведени су више није повезан са. Осим тога, веза је и даље ту, али бива преусмерен на оригиналу. Схватам да је изазов у одређивању да ли нит је преведен или не, али мислим да је потребно да не губите новац на претходним преводима који су завршени.

  4. #14
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    Такође, ако нит која је претходно била преведена падне испод "Не преведе старе теме" прага онда ће бити много индексирање дешава. Ако ништа ово не би требало да буде број дана, али фиксни датум, тако текстова неће стално бити застарела.

  5. #15
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Ако тема је преусмерен онда не губи новац на преводу, јер се не шаље за превод.
    Превод нит од одређеног датума ће бити у хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...ранслатед.хтмл.

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •