Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Користећи апертиумтест.пхп, оно што је изгледа делима, а не ради

  1. #1

    Default Користећи апертиумтест.пхп, оно што је изгледа делима, а не ради

    Hi momci, samo testiranje koristeći apertiumtest.php za testiranje, i dobili ovu poruku, šta je to znači, kaže da je to radi ili ne?

    Početak prevod test za Apertium
    Test rezultat: a "responsedata" :e "translatedtext" : "hello adiï½s"} , "responsedetails" :prazan", "responsestatus" :200}
    Тест грешка:
    veza (ms): 2646,09082031



    хвала пре

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Ова порука каже да је све ОК и Апертиум превод дела.

  3. #3

    Default

    - pokusao sam otvoriti neki drugi jezik, ali još uvek nije prevedena
    koliko apertium max limit zapravo permonth ili perday, svako ko zna?


    - Pokušao sam ukloni iz admincp api vezom za lako preuzimanje novih programa > vbet prevod provajdera > Apertium prevod API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA ključni
    onda pokušali otvaranje apertiumtest.php fajl ponovo, pokazuju i dalje istu poruku

    Početak prevod test za Apertium
    Test rezultat: a "responsedata" :e "translatedtext" : "hello adiï½s"} , "responsedetails" :prazan", "responsestatus" :200}
    Тест грешка:
    veza (ms): 1141,77612305
    tako svoje izgleda kao ova poruka znači svoje ne rade

    može li vi šta je apertiumtest.php poruku za vbenterprisetranslator.com, i da li apertium ovde?

  4. #4

    Default

    update, ja i dalje je prazan je api vezom za lako preuzimanje novih programa iz admincp > vbet prevod provajdera > Apertium prevod API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA ključni

    i pokušali otvaranje apertiumtest.php fajl ponovo (nekoliko sati posle moje poslednje mesto iznad), poruka sada se menjaju da


    Početak prevod test za Apertium
    Test rezultat: a "responsedata" :e "translatedtext" :prazan} , "responsedetails" : "ne podržava par", "responsestatus" :451}
    Тест грешка:
    veza (ms): 744,413085938

  5. #5
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Апертиум тренутно не ради. Не постоји званична изјава од њих. Ми пратимо ситуацију.

  6. #6
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Apertium sada rade.



    Quote Оригиналли постед би basketmen View Post
    - pokusao sam otvoriti neki drugi jezik, ali još uvek nije prevedena
    koliko apertium max limit zapravo permonth ili perday, svako ko zna?
    Apertium ne podržavaju sve jezik spaja. Pored toga, Apertium je prevodilac za pomoć Microsoft i Google, ne može se koristiti samo da efikasno provesti strana. Apertum pristup često zavisi od saobraćaja na server.

    Quote Оригиналли постед би basketmen View Post
    - Pokušao sam ukloni iz admincp api vezom za lako preuzimanje novih programa > vbet prevod provajdera > Apertium prevod API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA ključni
    onda pokušali otvaranje apertiumtest.php fajl ponovo, pokazuju i dalje istu poruku
    Apertium pristup ne zahteva. Međutim, registrovani korisnici imaju viši limit pitanja.

    Quote Оригиналли постед би basketmen View Post
    može li vi šta je apertiumtest.php poruku za vbenterprisetranslator.com, i da li apertium ovde?
    SAM dobila istu poruku kao vaš prvi i Apertium radova.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •