Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Страна не преусмеравање правилно, Мицрософт је азурно само, користећи Гоогле АПИ Апертиум и 2 ради

  1. #1

    Default Страна не преусмеравање правилно, Мицрософт је азурно само, користећи Гоогле АПИ Апертиум и 2 ради

    Здраво момци, ја могу да користе Апертиум и Гоогле АПИ 2, њен преведени у реду, али још увек не могу да Мицрософт Азуре да ради, само добити "страница није правилно преусмеравање 'поруку на страници и адресу баш овако хттп://мидомаин.цом/ес/18236-вбет_делаи0к/


    - Већ сам прочитао и након ово упутство. Пријавите се бесплатно 2.000.000 знакова / месечно, и регистар апликацију



    - Ово су детаљи апликација сцреенсхот


    Клијент ИД је 'Мицрософт Комерцијална Превод АПИ кључ од азуре' тако?
    Клијент је тајна 'Мицрософт Комерцијална Превод АПИ тајна тако Азуре' тако?
    Преусмеравање УРИ ставим хттп://мидомаин.цом зар не?




    - Ово је тест користи резултат хттп://мидомаин.цом/мицрософтбиазуретест.пхп





    плеасе хелп момцима шта би могло бити у реду са Мицрософт Азуре

    Нб.
    - Коришћење најновије верзије вбет (3.6.1), свеже инсталације, ја деинсталирана претходну раније. Апертиум и Гоогле АПИ 2 је већ ради, само Мицрософт азурно и даље не ради, а добио изнад проблема
    Последњи изменио basketmen; 05-07-12 U 23:31.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ажурирајте на најновију верзију - ми смо већ решили овај проблем. Године узрокована Мицрософт који је променио формат одговора.

    Молимо погледајте овде за детаље:
    хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...-релеасед.хтмл

    Да ли вам је потребна додатна помоћ?

  3. #3

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Ажурирајте на најновију верзију - ми смо већ решили овај проблем. Године узрокована Мицрософт који је променио формат одговора.

    Молимо погледајте овде за детаље:
    хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...-релеасед.хтмл

    Да ли вам је потребна додатна помоћ?
    да већ користи најновију верзију (3.6.1), али и даље се проблем

    Изгледа да је проблем је што Мицрософт Сервер веза је веома спор, тако да превођење процес није урађено

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ако имате у поруци о грешци у вези теста без носиоца информација, онда нема времена проблем, али проблем са конфигурацијом. Уверите се да имате одговарајуће Мицрософт тастер и тајне. Ако сте сигурни да је то у реду и још увек не ради молимо АМ приступне податке за ФТП и Админ ЦП.

  5. #5

    Default

    ах Жао ми је, изгледа да сам ја тај који је погрешан

    Ја користим 3.6.0, тако да само треба ажурирати овај фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_цласс_транслатор.пхп из 3.6.1 фајлове, засноване на ово вест


    њен рад се сада за Мицрософт Азуре превише, хвала и извини
    Последњи изменио basketmen; 18-07-12 U 20:40.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нема проблема - велики да се ради Ако вам је потребна било каква помоћ - молим само написати

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •