Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: Корисници ће бити преусмерени на шпански Превод

  1. #1

    Default Корисници ће бити преусмерени на шпански Превод

    Text automatically translated from: German to: Serbian
    Translated text
    Поздрав,

    Имам следећи проблем и иако сам корисник из Шпаније, који говори немачки.
    Зато што жели да изгледа на форуму у немачком, а не шпански (ја сам одлучио да преусмери вБЕТ усерЛангуаге армирана) у контролној има своје подразумевани језик постављен на немачки. Али је и даље је на шпанском и није прослеђен у немачком преводу?
    Original text

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Када је приморана преусмеравање на, онда је направљен пре него што корисник се проверава - то је зато што ради за први захтев - пре него што корисник је пријављени Ми нисмо у могућности да видите језик подразумеваног корисника ако корисник није пријављен још, јер је он понаша као гост тада.

    Принудни преусмеравање ради по корисничка подешавања претраживача. Тако да можете да искључите принуђен преусмеравање или питати овом кориснику да мења подешавања прегледача језик. Такође, преусмеравање се одвија тек на почетку - након прве захтев корисника могу да иду где год хоће.

    Ово није грешка - то једноставно ради на овај начин.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •