Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Сви огласи нестају, потребна помоц:)

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    15

    Cool Сви огласи нестају, потребна помоц:)

    Инсталирао сам најновију верзију 2.4.1 на мом тесту сајту. Имао сам мало проблема постављање заставе и коначно су се појавили испод или на дну испод Навбар огласа.

    Превод избор и рад је било фантастично, а онда одједном оглас и заставе нестао.

    Ја онемогућио производ, ништа није десило, још увек недостаје оглас. Онда сам унинсталед производ, и даље се ништа није десило, не оглас. Уклонио сам све фајлове везане производ. Сада имам поново свој оглас.

    Свака сугестија це бити веома цењена.

    Хвала,
    Мат Олиеман
    мицоцкпит.орг

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Веома чудно, али ако још увек имао проблем са огласима након вБЕТ је онемогућено то значи да то није била кривица вБЕТ (мод не ради ништа када је онемогућен - Енглисх брине о томе). Посебно да ради на почетку и само зауставио у неко време (као што сам схватио).

    Да ли можете да репродукује то? Молимо вас да инсталирате вБЕТ поново и реци да ли то понови?

    То може бити неки привремени проблем са коришћењем услуге АдСенсе.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    15

    Default

    То је оно што сам и ја мислио. Да ли никаквог смисла, зато сам питао. Ја ћу се поново сутра ујутру (моје време). Ја ћу вас обавестити шта се дешава.

    Хвала,
    Мат Олиеман
    мицоцкпит.орг

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Велики Ponoviće se odmah nakon ponovne instalacije VBET-a onda ćemo gledati bliže tome

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    15

    Default

    Добра вест, инсталирајте је добро и без грешке. До сада је после око сат времена тестирања, без губитака ад

    Мрзим овај део .... АЛИ,

    1. Приметила сам да је прилично споро, а не брзо као што је на овом сајту. Ја би требало да је надоградња карактеристика

    2. Сам наћи неке аномалије у форуму категорије, сам тестирао са ИЕ8 и Цхроме. Оба имају различите аномалије.

    3. Да ли је НавБар дугме доступан само у вБЕТ 3.3.

    Молимо Вас да погледате тест сајт МиЦоцкпит.орг - Почетна

    Ако желите да копају дубље, јавите ми путем е-маила, такође ће бити драго да бета теста вБЕТ 3.3. на мом тесту сајту.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    1. Бесплатна верзија је спорији. вБЕТ 3.к се плаћа и то је више оптимизована.
    2. Отворите нову тему за ово и описују га
    3. Ако мислите падајућег менија са заставама - онда да.

    Имајте на уму да вБЕТ 3.3.0 неће бити спреман за вБ4. Плаћени верзија вБЕТ ће бити спреман за вБ4 у марту.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •