Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 19 од 19

Тема: Боре да поново инсталирате вБЕТ

  1. #11

    Default

    Управо смо завршили инсталирање вБуллетин 4,2 (упграде са В3). СМФ сама изгледа да ради добро.

    Mi je instaliran VBET 4.4.6 .

    Гооглетест резултате у:

    Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
    Теста:
    Тест грешка: Није успело повезивање са 2001:4860:800 А :: 5Ф: Мрежа је недоступна
    Веза време (мс): 150134,716064

    Само празне странице приказују када превод захтева, а одговор је * веома * споро.

    Мој тим мрежа мисли све је добро :-). Ако постоји нешто што могу да им дам да укаже на разлог за мој систем не повезује АПИ Гоогле?
    Последњи изменио hmspain; 18-06-12 U 16:55. Разлог: разјаснити шта се ради у реду

  2. #12

    Default

    Ako morate da se preko punomoćnika, i moj sistem zahteva punomoćnika postavljanje ... gde u VBET bi SAM niz?

  3. #13

    Default

    цурл_сетопт ($ веза, ЦУРЛОПТ_ПРОКСИ 'хттп://проки.мидомаин.цом:нннн/');

    додаје вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп и вбентерпросетранслатор_цласс_транслатор.пхп тик изнад сваког ЦУРЛОПТ_УРЛ линији изгледа да уради трик.

  4. #14

    Default Напредујемо, али је споро ...

    Следећа препрека :-) ... преводилачког заставе не приказују на постове. Ја постед нешто на шпанском ... и као што кажу "Нада". Очекивао сам заставе показујући оригинални језик, превод на енглески, а оригинални текст испод. Стално иде изнова и изнова и изнова поставкама, али ја не могу да схватим неке ствари.

    Заставе се сада приказује на врху, а ако кликнете на један, он преводи страницу на том језику ... напредак. Али инсталација још увек није "права" ...

  5. #15
    У пензији;)
    Регистрован
    Јун 2012
    Поруке
    14

    Default

    Хи,
    Молим вас реците, само да би били сигурни, ако проки проблем је решен.

    О Вашем претходном посту - реците шта тачно не ради сада и са оним што могу да Вам помогнем.
    Такође, имајте на уму да отворите нову тему за сваку новом издању

  6. #16

    Default

    MI je potrebna dodatna pomoć na ovom. Od strane dodajući a uvojak punomoćnika, JA sam takođe bio u mogućnosti da dobiju VBET na rad, ali zastave ne pokazuju na individualnim službovao (samo na vrhu gdje sam naznačeno). Ako JA kliknite na jedan od glavnih zastave, prevod.

    Последњи пут кад сам добио овај рад, не сећам никакву посебну поставку да се заставе за приказивање у појединим постовима. Ја сам збуњен :-).

  7. #17

    Default

    Quote Оригиналли постед би m_jankowski View Post
    Хи,
    Молим вас реците, само да би били сигурни, ако проки проблем је решен.

    О Вашем претходном посту - реците шта тачно не ради сада и са оним што могу да Вам помогнем.
    Такође, имајте на уму да отворите нову тему за сваку новом издању
    * JA * JA mislim da su moj punomoćnika pitanje reši. Da li imate drugih korisnika koji prolazi kroz punomoćnika? Šta je to da rade oko tog pitanja? Koliko sam mogao da zaključim, VBET nema opcija da odredi preko punomoćnika.

    Мој "решење" може бити узрок других проблема, тако да морам да знам :-).

    И гласи:

    цурл_сетопт ($ веза, ЦУРЛОПТ_ПРОКСИ 'хттп://фоо.цом:нннн/'); (фоо.цом је мој пуномоћник, а нннн је број порта)

    испред сваког ЦУРЛОПТ_УРЛ линије. Није веома елегантно.

    ---

    У овом тренутку превођења из најбољих радова заставе, али врло споро реаговање.

    Ја не видим никакву заставе на самим постовима.
    Последњи изменио hmspain; 21-06-12 U 17:44.

  8. #18
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ми никада имао проблем са проки приметио раније. Можда нико да га користите са проки или издавање је специфичан на свој сервер конфигурацији.

    Да Велика сте решили проблем. За нове емисије сте већ отворили нову тему и тамо сам већ вам послати одговор. Имајте једно питање за једну нит - ово ће нам омогућити боље управљање питања.

    Mi ne znaju za moguće pitanja vaše izmene. Kao što sam napisao ovo je specifična samo za tvoj pomoik. Samo pogledajte kako vbet grčka doprinela šansama i kako prevod provajdera grčka doprinela šansama.

    Да ли вам је потребна помоћ са питањем?

  9. #19
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Без одговора - сматра проблем је нестао. Ако не пишите у овој теми

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •