Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 19

Тема: Боре да поново инсталирате вБЕТ

Hibridni prikaz

Prethodni Post Previous Post   Next Post Sledeće mesto
  1. #1

    Default Боре да поново инсталирате вБЕТ

    Kada sam omogućiti VBET, glavni VBET opcija strana neće ekran (sve druge opcije stranica ĆE ekran). Takođe, moj forum volja ne due pokazati.

    Ја сам трчање вБуллетин 3.8.7 ПЛ2.

    JA sam zabrinut da se VBET nazad online. Bio sam primoran da to moj sistem jer je meša sa odreni an konac ekran nekako.

    Можда сам само треба да купите услугу инсталације и имају момци гледате ...

  2. #2

    Default

    JA SAM potpisao za Google prevodi API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA i ušla u niz znakova kao što se zahteva u VBET opcije.

  3. #3

    Default

    Мислио сам да може бити да је "извођење како" Проблем смо имали у прошлости са сопственим плугин за аутентикацију. Сам поново проверио да наш додатак аутентикација је извршење ради 1001 (то је), а Крстарица је 1000 (то је).

    Ovo je drugačiji problem; zastave ne, ništa ne prikazuje, vbulletin samo stoji : - ). Možete pitati vbulletin na listu novih službovao i samo pokazuje beli ekran dok vam onemogućavaju VBET.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Здраво. Жао нам је за време одзива - имали смо дуго викенд у Пољској.

    Uverite se da ste odlazeći zahteva omogućili u vašem sistemu. vbet koristi spoljni prevod provajdera ako je vaš sistem blokira takvih zahteva onda će sve samo sreca s obzirom da je blokiran.

    Можете једноставно да проверите само помоћу тест из датотеке. Молимо погледајте овде за више детаља како то проверити: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо....хтмл # пост1728
    Ако су блокиране - Страна виси онда морате да се обратите свом добављачу услуге хостинга и замолите га да дозволи за одлазне ХТТП захтева.
    Молим Вас, реците да ли је потребна додатна помоћ

  5. #5

    Default

    Бинго ... Овде је одговор:

    Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
    Теста:
    Тест грешка: не могу повезати да буде домаћин
    Веза Тиме (мс): 21088,4240723

    Да ли је ово рекавши имам фиревалл проблем са повезивањем са АПИ-ја Гоогле? Ако је тако, реците ми који портови сервера и шта треба да тражи :-).

  6. #6

    Default

    Moj sajt je potrebno ići preko punomoćnika koji je očigledno sprečavanje veza sa googleapis.com. Da li postoji način da se odredi na VBET?

  7. #7

    Default

    То не може помоћи, али ако ја користим гооглеапис.пхп код измењену да поставите прокси сервер, добијем следеће:

    Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
    Резултат теста: {"подаци": {"преводи": [{"транслатедТект": "Здраво", "детецтедСоурцеЛангуаге": "пл"}]}}
    Тест грешка:
    Веза Тиме (мс): 196,223876953

    Да ли ово има икаквог смисла?

  8. #8
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Quote Оригиналли постед би hmspain View Post
    То не може помоћи, али ако ја користим гооглеапис.пхп код измењену да поставите прокси сервер, добијем следеће:

    Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
    Резултат теста: {"подаци": {"преводи": [{"транслатедТект": "Здраво", "детецтедСоурцеЛангуаге": "пл"}]}}
    Тест грешка:
    Веза Тиме (мс): 196,223876953

    Да ли ово има икаквог смисла?
    То показује да превод одржан у реду

  9. #9

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    То показује да превод одржан у реду
    To je korisno, hvala vam! Sada mi je potrebno da se zašto dodajući; workaround za VBET ne rešava problem moja sreca : - (.

  10. #10
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Хи
    Молим вас реците ми да ли вам је потребна даља помоћ у вези са овим питањем

Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •