Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 8 од 8

Тема: Валидација

  1. #1

    Question Валидација

    Када ће заставе потврди? Тхерес ствари као што су <центер> и све врсте тамо који би могли да се ради другачије. Су инвалиди сам вбет до грешке при провери ваљаности су исправљене.

    Тхерес крају ознаке за <тр> који Донт затвори и облика крају тага је превише изостављено. Имају фиксне сам неколико грешака себе али не могу поправити остало са њом се у оквиру ПХП-а. Молим вас можете добити га потврдити у најкраћем могућем року како бих могао да га поново омогућити.

    Валидација је веома важно за неке и за СЕО.

    Хвала!

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Сматрамо да је урадио

    Још увек немамо датум издавања за вБЕТ 3.3.0 па ако те грешке при провери ваљаности су безопасне (и) можда може чекати мод омогућено.
    Реците нам који су то делови нисте још увек поступа - ми ћемо вам дати брза решења за сада
    Последњи изменио vBET; 07-01-10 U 17:21.

  3. #3

    Default

    Ја ћу поново омогућити и да их послали горе

  4. #4

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Надам се да ће бити у реду ако се има изгледа ближе после викенда

  6. #6

    Default

    Нема проблема све док се који може да се поправи

  7. #7
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Zato što će se shifted planovi i vBET 3.3.0 objaviti ove nedelje - samo ćemo uključiti ispravke u vBET 3.3.0 Уколико желите да нас приметити било одређено место да се исправи слободно

    Ми ћемо проверити региструјте страницу и главну страницу (различити код генерише постоји заставе табелу).

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Исправи - ће бити укључене у вБЕТ 3.3.0

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •