Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 11

Тема: У немогућности да онемогућите вБЕТ? (Хитно)

Hibridni prikaz

Prethodni Post Previous Post   Next Post Sledeće mesto
  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default У немогућности да онемогућите вБЕТ? (Хитно)

    Здраво свима, ја покушавам да се прати проблем да је постало очигледно пре око недељу дана, за ову намену треба да онемогући све их плугин, али када сам онемогућите вБЕТ форуму не учитава уопште, само потпуно празну страницу?

    Може неко помогне како треба да урадим то хитно, јер мој форум стил је сломљен за госте.

    Поздрав,
    Симон

  2. #2
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Мајкл, ако читате ово и даље имате администраторски приступ, видите форум у одјављени / статус госта и видећете стајлинг недостаје, пријавите се, а стајлинг је тамо, то је разлог зашто је потребно да онемогућите вБЕТ да га елиминишу као поссибиле узрок.

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Мајкл, ако читате ово и даље имате администраторски приступ, видите форум у одјављени / статус госта и видећете стајлинг недостаје, пријавите се, а стајлинг је тамо, то је разлог зашто је потребно да онемогућите вБЕТ да га елиминишу као поссибиле узрок.
    Да ли сте Гост Кеш укључен? Ако јесте молим вас, покушајте да га искључите (само привремено за тест) и проверите поново. Највероватније је укључен и сте направили неке промене у стилу и ваши стилови се чувају у фајловима. Дакле, након промене стила фајлови се разликују (различита имена), али кеширане Фулл ХТМЛ излаза госта у кешу и даље имате адресе у стилу старих фајлова. То би савршено објасни шта се дешава. Дакле, ако је то заиста разлог онда:
    1. Само сачекајте Гост кеш истиче и проблем ће нестати сама
    2. Или ако не желите да чекате само чист кеш Гост

    Ако то није узрок онда јавите нам и ми ћемо га проверити поново.

  4. #4
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Здраво Мицхал тренутно ради радионицу, он ће вам одговорити у најкраћем могућем року, али ево шта сам добио за вас, како можете да онемогућите вБЕТ:

    1. Онемогући га у админ ЦП
    2. Коментар вБЕТ правила у. Хтаццесс. Ако се не сећате оних који су затим проверите вБЕТ у пакету у до-нот-уплоад/тоолс/редирецтинг-рулес директоријуму
    3. Враћа измене интеграције у вБСЕО фајлова. Најлакши начин - једноставно отпремање оригиналне фајлове. Ако немате рар - га преузети са странице провајдера. Најтежи начин - само отворите РЕАДМЕ.хтмл вБЕТ у пакету и тамо сте тачно описали промене које је направљен - само то урадите у супротном смеру.

  5. #5
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Хвала на одговору, ја сам под сновед са радом у овом тренутку тако да је мој стил Форум за госте ће морати да остане до сутра сломљен где могу да обављају ову радњу, мада имам и сумња да је то веома најновије вБЕТ изазива ово - Ја ћу вас упдаате сутра када сам успешно да онемогућите вБЕТ.

  6. #6
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Мајкл, тунинг искључен гост кеш радио, али имам само један стил икада ишта икада кеширану или показала да је гостима био мој стил да сам сада користе, корисник никада није приказан други стил, ИКАДА!, Ја сматрам да ако у вБуллетин подешавања да променим стил приказан за госте неће част баш мој избор, његов погодак или промашај, али углавном не стилизован верзија тренутног стила. Ако ја радим као питате и искључите кеш гост онда се понаша као што би требало да значи да вБЕТ исцаусинг проблем.

  7. #7
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Оставио сам гост кеш искључен пошто 22:15 јуче и Комсија Погледај Унрегистеред / није пријављен у погледу било како треба, када сам га окренуо назад на 21:20 данас гост поглед је поново прекинута, ако сам затим промените стил ИД који подразумевано доступна вБуллетин не част да промена инстед гост добија споља фиксирана, али показује да фиксиран у претходном стилу, онда када неко покуша да видите нит поглед се враћа у стилу да сам управо променио?

    Ја сам окренуо гост кеш искључен, тако да се поново фиксирана стилове моји, као што сам навео горе нисам променио стил или изгледају тако да не постоји разлог зашто би требало да вБЕТ изазвати овај проблем, можете ли молим вас објави исправку или реците ми шта сам може да уради на прави начин добити ову сеансу?

  8. #8
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Ја сам решио овај проблем, али и даље треба вБЕТ закрпу тако да ово доен'т треба да се ручно:
    1. Аццессед Админцп> вБЕТ кеш
    2. > Коментари кеш
    3. Онемогућено Гост Цацхе и сачувана
    4. Je Gosti Cache memorije vreme da žive И Gost Cache memorije vreme da žive za manje relevantne Stranice Vrednosti nula
    5. Омогућено Гост Цацхе & Сачувано
    6. Коментари Погледано се сада показује свој стил тачан
    7. Je Gosti Cache memorije vreme da žive И Gost Cache memorije vreme da žive za manje relevantne Stranice Vrednost imao sam ih pre & spasila
    8. Цхецкед одјављени поглед да потврди стил је и даље ок

    Сада приказ за госте је фиксирана, али мислим да када Сачувано време истекне, ако гост види мој сајт и ту је проблем са стилом или неке греске онда сваки гост после тога ћемо видети сломљену стил или грешке када заиста то грешка доесн 'Т постоји више!

  9. #9
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Ја сам решио овај проблем, али и даље треба вБЕТ закрпу тако да ово доен'т треба да се ручно:
    1. Аццессед Админцп> вБЕТ кеш
    2. > Коментари кеш
    3. Онемогућено Гост Цацхе и сачувана
    4. Je Gosti Cache memorije vreme da žive И Gost Cache memorije vreme da žive za manje relevantne Stranice Vrednosti nula
    5. Омогућено Гост Цацхе & Сачувано
    6. Коментари Погледано се сада показује свој стил тачан
    7. Je Gosti Cache memorije vreme da žive И Gost Cache memorije vreme da žive za manje relevantne Stranice Vrednost imao sam ih pre & spasila
    8. Цхецкед одјављени поглед да потврди стил је и даље ок

    Сада приказ за госте је фиксирана, али мислим да када Сачувано време истекне, ако гост види мој сајт и ту је проблем са стилом или неке греске онда сваки гост после тога ћемо видети сломљену стил или грешке када заиста то грешка доесн 'Т постоји више!
    Zdravo. vBET-u nisu potrebne promene u ovoj oblasti - uopšte nije bilo greške - već smo objasnili kako to funkcioniše. Radi onako kako bi trebalo - prikazuje potpuno keširane HTML stranice dok one ne isteknu. I isto je radilo i na tvom forumu. Tvoj opis načina na koji si rešio problem je dokaz. Promenili ste TTL keš memorije u zaista nisku vrednost, tako da su sve stranice istekle i zamenjene tamo gde su došli novi zahtevi. Sve funkcioniše savršeno. Kao što sam opisao u svom prvom odgovoru ovde - vaše keširane stranice ukazuju na to da ne postoje CSS fajlovi, jer je najverovatnije neki CSS promenjen na vašem forumu. I baš kao što sam ranije opisao u tom slučaju možete samo da sačekate da keš memorija istekne (ako vreme za život ima niske vrednosti) keširanja gostiju. Zapamtite - ne puštajte keš baze podataka - ovaj radi savršeno bez obzira na promene koje ćete uraditi na svom forumu

    Такође, ниси морао да га реше сами. У ствари си само урадио оно што сам ти написао у мом првом одговору у овој теми:
    Дакле, ако је то заиста разлог онда:
    1. Само сачекајте Гост кеш истиче и проблем ће нестати сама
    2. Или ако не желите да чекате само чист кеш Гост
    Vi ste samo navodno gost Cache memorije te je zatražio. Molimo vas da obratite pažnju na činjenicu da postoji mnogo jednostavniji način za to - ne morate da to sve te korake, dovoljno je da ode u Admin CP-> vBET keš memorija-> čistač keša. Žao mi je što nisam pomenuo ovu opciju u poslednje odgovor - JA SAM preuzeo je te knotkle to.

  10. #10
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Жао нам је што сте морали да га реши по свом, ми смо проверу могућности, због чега изгледа и како га решити једном за свагда

Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •