Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 1 од 1

Тема: Питање Фацебоок

  1. #1
    Члан
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    51

    Default Питање Фацебоок

    Поздрав свима;
    Један пријатељ ме је замолио да створе неке фацебоок налоге, јер он није у стању да то уради (он није газда са рачунаром ...).
    У реду, нема проблема, ја мислим: неки нови емаил налоге, различитих имена и презимена и све је ок.
    После првог налога фацебоок ме питати за потврду СМС-ом, можда је моја ИП адреса?
    Мењам емаил, променили ИП, избришите колачиће, али је исти, увек ме питају број телефона и потврду путем СМС поруке.
    Ако променим бровсер могу да направим нови, али у другом проблем поново се појављују.
    Да ресетујем компјутер, али ништа: Ја мислим да ако променим рачунар можда ћу имати исти проблем.
    У овом тренутку је лично питање за мене: како се Фацебоок схватити да увек ме да креирате нови налог и не другу особу која се креира свој први налог?
    Да ли знате који параметар фацебоок користе да поставим или не овај број телефона?
    Други сумње: ако сте у интернет тачки како да се повежете? свако мора да убаците свој број мобилног телефона?
    Хвала на помоћи.
    Последњи изменио vBET; 19-10-11 U 10:05. Разлог: Програми уклоњена

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •