Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 13

Тема: Невоља са вБЕТ

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    29

    Default Невоља са вБЕТ

    Да се ради преводиоца за неко време, ја сам тек недавно обновила своју дозволу. Руннинг вб3.8.3.

    Овог поподнева, мој сајт је почео да умре сваких неколико минута. Питање је било моје пхп процеси, ПХП-ФПМ, су умирали, а не враћа. Након провере пхп-ФПМ лог фајл сам нашао да је сваки процес раскида са грешком. Онемогућени ВБЕТ сам и систем је почео трчати веома добро и остао на овај начин. Затим сам схватио да треба да обришете све кеш, што сам учинио, поново омогућена вбет и исти резултат. Систем тек почела умире. У овом тренутку сам схватио да могу да те надоградњу, па сам скинуо најновију верзију вечерас и врши надоградњу.

    Проверио сам конфигурацију и морао је да рецхоосе језике сам преводио. Од 6 језика сам нормално преведе, само једна застава појавила иако су сви 6 изабрани су у цонфиг. Моји пхп-ФПМ процеси такође почео умире поново.

    Ништа се није променило у мом крају да проузрокује ово данас, само одлучио да престане да ради.

    Било која мисли или сугестије? Како је сада, ја не могу да га омогућите без убијања мој сајт.

  2. #2
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Хи
    Quote Оригиналли постед би Smaug View Post
    Након провере пхп-ФПМ лог фајл сам нашао да је сваки процес раскида са грешком.
    Шта тачно грешка апеаред?

    Од 6 језика сам нормално преведе, само једна застава појавила иако су сви 6 изабрани су у цонфиг
    Ово је још један проблем молим отворена нова тхреа, брзо могу вам дати савет:
    Проверите да ли су заставе које су постављене у - admincp> vBet -> zastave се такође налази у - admincp> vBET -> Prevod : opcije omogućavaju prevodi ако не, то није биће приказан у вашем фоурм

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    29

    Default

    Quote Оригиналли постед би r.dziadusz View Post
    Хи

    Шта тачно грешка апеаред?


    Ово је још један проблем молим отворена нова тхреа, брзо могу вам дати савет:
    Проверите да ли су заставе које су постављене у - admincp> vBet -> zastave се такође налази у - admincp> vBET -> Prevod : opcije omogućavaju prevodi ако не, то није биће приказан у вашем фоурм
    Грешка:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    Рекао сам вам да сам поставио заставе у цонфиг. Они не показују. Ја сам користио овај софтвер за годину дана, ја знам шта да конфигуришете. Зашто ова верион стварају више од 100 средњих корисничке групе?
    Последњи изменио vBET; 20-10-11 U 13:01. Разлог: ББКод је додао

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Имајте на уму да заставе конфигурација променило у вБЕТ због нове језике је додат. То је учињено пре извесног времена, али ја не знам из којих верзију ажуриран. Такође, молимо Вас освежите ваш поглед на претраживачу - можда је то само претраживач кеш питање. Покушајте да користите Ф5 у ИЕ, или користите други прегледач и проверите како то изгледа. Ако заставе увек нису видљиви - молимо отворио нову тему за нови проблем. Опишите је ту и нас ПМ приступних детаље - ми ћемо проверити конфигурацију.

    Ова верзија не стварају преко 100 група. То ствара 53 групе - једна за сваки језик. Године затражио је од наших корисника. Те групе се аутоматски управља вБЕТ. Хвала што можете видети статистику о употреби језика подразумевани, слање поруке само на одређене групе, скуп примећује само за одређене групе ... Ако вам је потребно више информација о овим групама молимо отворио нову тему. 1 тхреад = 1 питање.

    Враћајући се на тему. Описано је питање за нас нова тако да смо га Гоогле и према информацијама налази се ово односи на 504 гатеваи тимеоутс и то је проблем у конфигурацији. Молимо играју са својим тајмаута конфигурацији.

    Вуртенето дешава када укључите вБЕТ јер вБЕТ чека превођење резултата превођења услуга. Дакле, ово је део не можемо утицати - ми само чекамо 3рд парти резултате. Гоогле Транслатион АПИ В1 је о томе да ће ускоро бити затворен - већ поставили границе, па је могуће и да ће бити спорији.

    Такође, проверите конфигурацију за Admin CP -> vBET -> Prevod opcija -> kašnjenje između prevoda и уверите се да није превише висока.

    Молимо Вас да користите савете (нарочито сервера промене конфигурације за тимеоут) и реците да вам треба више помоћи овде.

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    29

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Имајте на уму да заставе конфигурација променило у вБЕТ због нове језике је додат. То је учињено пре извесног времена, али ја не знам из којих верзију ажуриран. Такође, молимо Вас освежите ваш поглед на претраживачу - можда је то само претраживач кеш питање. Покушајте да користите Ф5 у ИЕ, или користите други прегледач и проверите како то изгледа. Ако заставе увек нису видљиви - молимо отворио нову тему за нови проблем. Опишите је ту и нас ПМ приступних детаље - ми ћемо проверити конфигурацију.

    Ова верзија не стварају преко 100 група. То ствара 53 групе - једна за сваки језик. Године затражио је од наших корисника. Те групе се аутоматски управља вБЕТ. Хвала што можете видети статистику о употреби језика подразумевани, слање поруке само на одређене групе, скуп примећује само за одређене групе ... Ако вам је потребно више информација о овим групама молимо отворио нову тему. 1 тхреад = 1 питање.

    Враћајући се на тему. Описано је питање за нас нова тако да смо га Гоогле и према информацијама налази се ово односи на 504 гатеваи тимеоутс и то је проблем у конфигурацији. Молимо играју са својим тајмаута конфигурацији.

    Вуртенето дешава када укључите вБЕТ јер вБЕТ чека превођење резултата превођења услуга. Дакле, ово је део не можемо утицати - ми само чекамо 3рд парти резултате. Гоогле Транслатион АПИ В1 је о томе да ће ускоро бити затворен - већ поставили границе, па је могуће и да ће бити спорији.

    Такође, проверите конфигурацију за Admin CP -> vBET -> Prevod opcija -> kašnjenje između prevoda и уверите се да није превише висока.

    Молимо Вас да користите савете (нарочито сервера промене конфигурације за тимеоут) и реците да вам треба више помоћи овде.
    Хвала за одговор. Што се тиче групе, створио два по језику, ја заправо имам 100 + нове групе. Ја ћу гледати у тимеоутс.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Молимо отворити нову тему за питање групе - описује га тамо и ПМ ми приступ детаље вашег Админ ЦП и ФТП. Ја ћу да проверим и исправи га. То не би требало да буде тако - то би требало да буде 1 група по један језик. Дакле, нешто није у реду.

  7. #7
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    29

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Молимо отворити нову тему за питање групе - описује га тамо и ПМ ми приступ детаље вашег Админ ЦП и ФТП. Ја ћу да проверим и исправи га. То не би требало да буде тако - то би требало да буде 1 група по један језик. Дакле, нешто није у реду.
    На крају сам добио ту да ре-инсталације, користио сам верзију за скидање данас.

    Ја ударање Мицрософтов ограничење готово одмах. Парцијалне страна текстова, већина уопште не. Мицрософттест.пхп ће бити у реду један минут, а затим приказати "Резултат теста: и» ¿"ТранслатеАпиЕкцептион: аппИд је преко квоте: ИД = 3835.В2_Јсон.Транслате.49ФЦ0Е39" Следећег тренутка сам само понудио 7 језика за превод..

    Пошто је ово ВЕЛИКИ одбор, плаћајући за Гоогле в2 није практично. Претпостављам да ако неко нађе неки други слободан начин, велики сајтови су среће.

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Велики тахт ваш проблем је нестао.

    О плаћа услуге. Ми знамо - ми смо желели да га имају слободан превише. У овом тренутку смо тестира нову бесплатну преводилачку АПИ - Апертиум. То није тако брзо као други и подржава мање језичке парове, али то је бесплатно. Такође смо увек у потрази за другим услугама. Не само бесплатно. Тако ћете имати више опција.
    Молимо вас да размислите игнорисање неке странице (можда члан странице, РСС ...) - то може бити хелпфулл.

  9. #9
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    29

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Велики тахт ваш проблем је нестао.

    О плаћа услуге. Ми знамо - ми смо желели да га имају слободан превише. У овом тренутку смо тестира нову бесплатну преводилачку АПИ - Апертиум. То није тако брзо као други и подржава мање језичке парове, али то је бесплатно. Такође смо увек у потрази за другим услугама. Не само бесплатно. Тако ћете имати више опција.
    Молимо вас да размислите игнорисање неке странице (можда члан странице, РСС ...) - то може бити хелпфулл.
    Ја га унисталлед и почео сам да прима неколико ДБ грешке приликом гледања ко је на мрежи. Било је још вбет синтакса у упиту. Морао сам поново да инсталирате да елиминише грешке ДБ. Како могу да будем сигуран да се цела модификација уклонити?

    Ако бесплатне услуге постану одржива, ја ћу га врати унутра За сада, ја бих ипак волео чисту деинсталацију.

    Хвала

  10. #10
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Након деинсталирате не можете имати било вБЕТ кукама раде, јер они су уклоњени из базе података тако што се вбуллетин. То све остало онда је СМФ кривица која је одговорна за деинсталацију.

    Када деинсталирате вБЕТ, имајте на уму и да се онемогући вБЕТ правила редирекцију са хтаццесс.. Такође, у случају ако користите вБСЕО уклоните код за интеграцију (само уплоад-2 оригиналне датотеке). Такође можете да уклоните са сервера датотека вБЕТ ако желите, али то није неопходно.

Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •