Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 30

Тема: Испуштање посетилаца

  1. #1
    Члан
    Регистрован
    Ауг 2011
    Локација
    хттп://харлеифорум.се
    Поруке
    36

    Default Испуштање посетилаца

    Прича:

    1. Имао сам бесплатну верзију, 2.2.4 за месец дана или тако. Радио одлично, добила много много више посетилаца на сајт!
    Извршава (нпр. 'адреса језик? = Ср') линкова на ову верзију.

    Сада (проблема):

    2. Купили и инсталирали Лиценсе Версион 4.4.2. Променио подешавања на форуму у складу са вашим РЕАДМЕ фајл.
    А Промењено од (тј. 'адреса језик? = Ср') до (тј. '/ ср / адреса)
    Б. смештен ваше хтаццесс фајл. У роот као што је. Нема измена на фајл уопште.
    Ц. Промењен конусни вебаддрессес строгим и промена Напредна тип УРЛ: с

    Одједном посете пао на амост пола року од недељу дана. Имате поруке о грешци попут "ТО_МАНИ_РЕДИРЕЦТС" приликом креирања поруке на мој форум и звекеће на везе ка мом форуму са Фацебоок-а итд Гоогле-админ алата пријављено много о неисправним везама и сл, сви они повезани са лангуагелинкс. , СР СВ итд

    Број 2А је и даље исти подешавање (/ ср /) и хтаццесс фајл и даље постоји.

    Данас Промењен назад напредне стандардних УРЛ, и такође уклонити строга да бисте стд. и л'сада везе почињу да поново ради .... шта ви знате о раније?

    Сада сам онемогућен превести софтвер за бееинг време.

    Свака сугестија шта да радим? Желим транслатесистем активан. То зашто сам га купио
    Последњи изменио harleyforum.se; 11-10-11 U 17:20.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи.

    Molimo vas da imate u vidu da kada ste promenili link tip te pretpostavimo da doda posebna pravila koja će se preusmeriti jezik = veze sa SEO veze. Ovaj način Google će znaju kako da ponovo indeks (JA već PM vam ta pravila).
    Нисте ради везе, тако посете где не рачунају - потребно је само фиксна веза

    Molimo vas da tačno URL-A su pitanje sa previše cilj uskladištiti pod desi. Ako ne želite da su omogućili vbet dok ne sredi to pitanje onda molimo vas da nam pristup detalje na administrativne CP, FTP i vbseo CP (ukoliko se koristi) ili samo okrenu omogućiti vbet tako da možemo da proverite šta se događa. Takođe molimo vas da nam vaše potpune .htaccess sadržaja.

  3. #3
    Члан
    Регистрован
    Ауг 2011
    Локација
    хттп://харлеифорум.се
    Поруке
    36

    Default

    Тханк! О њима правила у хтцаццесс.. Треба да изменим ништа на низ у наставку? Додајте СВЕ цоунтрицодес као што сам овде урадио, зар не?
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} language=(RewriteCond %{QUERY_STRING} language=(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%1/$1? [L,R=301])
    Последњи изменио vBET; 11-10-11 U 20:45. Разлог: ББКод је додао

  4. #4
    Члан
    Регистрован
    Ауг 2011
    Локација
    хттп://харлеифорум.се
    Поруке
    36

    Default

    Да ли додати правила хтаццесс фајл. ништа радио! Грешка 500 нешто, форум и админцп је пао. Хаг да уклони хтаццесс фајл и онемогућавање производа.
    Морате да погледате ову касније **********

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би harleyforum.se View Post
    Тханк! О њима правила у хтцаццесс.. Треба да изменим ништа на низ у наставку? Додајте СВЕ цоунтрицодес као што сам овде урадио, зар не?
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} language=(RewriteCond %{QUERY_STRING} language=(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%1/$1? [L,R=301])
    Ово је сломљен. и то није оно што сам вам послати. Погледајте поново овде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо....хтмл # пост1541

    I oni su pravila upravo da se promeni stari linkovi na novi. Za novi vam SEO pravila. Ako ste dodamo nakon promene linkovi vrste to očigledno nije mogao raditi. To je jasno opisao je u Linkt tip parmaeter:
    Конфигурација коју врсту превода линкова желите.

    НАПОМЕНА Ta SEO veze zahtevaju promene u. htaccess datoteci које су овде описане.
    Зато вас молим:
    - Prvi vam SEO linkovi rade (test)
    - Онда би ваш стари везе преусмерени на нови (такође га тестирати)

    Имате све потребне линкове У случају питања молимо вас да пошаљете целу хтаццесс садржај након промене које сте унели..

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би harleyforum.se View Post
    Да ли додати правила хтаццесс фајл. ништа радио! Грешка 500 нешто, форум и админцп је пао. Хаг да уклони хтаццесс фајл и онемогућавање производа.
    Морате да погледате ову касније **********
    То је зато што постоји скуп погрешну ствар - погледајте претходни пост.

  7. #7
    Члан
    Регистрован
    Ауг 2011
    Локација
    хттп://харлеифорум.се
    Поруке
    36

    Default

    Ево како то сада изгледа. Додато 2 линије са вашег Питања, зар не? (Мој хтаццесс. Она коју имају у "не отпремите" дир.) Измене нису урађене за да је један. Само додао две линије.

    Последњи изменио harleyforum.se; 12-10-11 U 08:35.

  8. #8
    Члан
    Регистрован
    Ауг 2011
    Локација
    хттп://харлеифорум.се
    Поруке
    36

    Default

    Мој сајт изгледа да ради, али како да знам да све ради у реду?

    Пример Дански:

    СТАРИ:
    хттп://харлеифорум.се/?лангуаге=да

    НОВО:
    хттп://харлеифорум.се/да/форум.пхп
    Последњи изменио harleyforum.se; 12-10-11 U 08:44.

  9. #9
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Ако сте претходно користите као са језиком = кк ћете морати да користите овај код:
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]
    уместо жуте боје:
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=)(zh-TW|zh-CN|..)$
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1\?language=%2 [L,R=301]

  10. #10
    Члан
    Регистрован
    Ауг 2011
    Локација
    хттп://харлеифорум.се
    Поруке
    36

    Default

    Quote Оригиналли постед би r.dziadusz View Post
    Ако сте претходно користите као са језиком = кк ћете морати да користите овај код:
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]
    уместо жуте боје:
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=)(zh-TW|zh-CN|..)$
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1\?language=%2 [L,R=301]
    Извините, не разумем? Могу ли да копирање ново код изнад као што је или морам да га измене некако? Мој лангуанге подразумевано је СВ (шведски)
    Последњи изменио harleyforum.se; 12-10-11 U 11:40.

Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •