Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: искључују обичај плугинс

  1. #1

    Question искључују обичај плугинс

    Поздрав,
    Имам питање о томе како да онемогућите вБет за неке прилагођене додатке.

    На пример: Ја имам Фацебоока друштвени плугин (Социјални Плугинс - Фацебоок програмере) На мојој главној страници (хттп://ввв.кпам.орг) Који савршено функционише у мом дефаулту (руски) језик.
    Када је превео овај плугин не ради, а ја добио ову поруку "Није могуће преузети ид за наведену страну Молимо проверите тачно хреф донет.".

    Моје питање је: како да изузмете вБет да га преведе?

    Користио сам "Занемари УРЛ" (хттп://ввв.фацебоок.цом/) i 'Ignorisao reči/kazne' (facebook) opcije za vBet već, ali to ne rade.

    Хвала.
    Последњи изменио sergarch; 07-10-11 U 19:26.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Здраво. "Игнориши УРЛ" је овде добра идеја. Можда сте тамо поставили погрешну вредност. Молим вас дајте ми тачну адресу на свом форуму на страну генерише овог додатка.

    "Занемарује речи / реченице" није оно што вам је овде потребно - то ће учинити "Фацебоок" аутоматски непрозиран од нотранслате ББЦоде у новим порукама.

  3. #3

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Здраво. "Игнориши УРЛ" је овде добра идеја. Можда сте тамо поставили погрешну вредност. Молим вас дајте ми тачну адресу на свом форуму на страну генерише овог додатка.

    "Занемарује речи / реченице" није оно што вам је овде потребно - то ће учинити "Фацебоок" аутоматски непрозиран од нотранслате ББЦоде у новим порукама.
    Поздрав! На мојој главној страници ( Перекресток миров ) Можете видети на Фацебоок плугин (на десној сајту). Он позива "Ищите нас на Фацебоок" (Пронађите нас на Фацебоок-у -. ЕНГ).
    Последњи изменио sergarch; 27-10-11 U 05:45.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Здраво - ја то видим сада. Проверио сам ХТМЛ излаз и видим да плугин користи ЈаваСцрипт тамо. Дакле опција за "Занемаривање УРЛ" неће радити овде. Молимо вас да контактирате власника додатке и питајте га како скрипта препознаје УРЛ који се пошаље на Фацебоок (претпостављам да страница УРЛ послати као ид стране) и шта да се уради у случају таквог комуницирају и шта је то значило. Ми не знамо детаље о томе како плугин ради. Можда је познат проблем за плугин. Проверили смо ову поруку о грешци у Гоогле и има доста резултата за то. Дакле, то је питање које је заједничко. Молимо вас да проверите ту и наравно питајте аутора додатка. Као што видим на свом ХТМЛ излаз вБЕТ не мењају садржај скрипте (скрипта нису преведени на вБЕТ - не може бити).

  5. #5

    Default

    Хвала!


Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •