Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 3 од 3

Тема: Предлози

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Нов 2009
    Поруке
    168

    Default Предлози

    То су више као сугестија од карактеристика захтева, али мислим да ће бити добродошао додатак.

    1. Видим да ако се иста реч појављује више пута на страници, она се шаље се два пута преводе.
    На пример, за две изаберите падајућим листама, можете видети у УРЛ адреси: & к = Изабери & к = Изаберите

    Начин на који преводи су учитани би требало да буде поново радио, тако да захтев није поднет два пута (сада да су и Гоогле и Бинг АПИ-ја подлежу строгим ограничењима и плаћања)

    2. Ако превод не због тога што употреба достигне ограничење, показују оригинални текст уместо празне жице.

    3. Не уклањајте картице и урезима из изворног кода. То не побољша перформансе и само прави извор теже да модификује или граде на од стране оних од нас који воле да површно у ПХП-у.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи

    1. Да имате право о томе. То није био проблем пре него и зато што није било уобичајено случају то је чак и боље перформансе да не провери да ли је свет већ у преводу реду. Управо сада се може сигурно неки центи. Ми ћемо изгледа ближи наш алгоритам.

    2. Ово ће мало утицати на перформансе, али то не би требало да буде баш бити видљив. Ми ћемо надоградити ово.

    3. Ми не желимо да подстакну кода промена - то води само до проблема.

  3. #3
    Модератор
    Регистрован
    Нов 2009
    Поруке
    168

    Default

    Звучи добро! И даље користим 3.3.3 и за царинске интеграције са ревиевпост и пхотоплог сам морао да направи неке промене код ... сам већ поменуо то као још један сугестије, ипак.

    Још један предлог:

    4.. Поставите цурл тајмаут на превођење захтева. Све што траје дуже од 1 секунде би вероватно требало да буде убијен (ова промена би добро иду заједно са # 2, чак и ако не кеш оригинални текст).

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •