Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 4 123 ... ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 40

Тема: Главна питања превођења

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default Главна питања превођења

    Здраво, Ја сам у потреба неких хитних помоћи, мислим да је данас да су неки од наслова нит недостаје, али ако променим језика се појављују (понекад), проверите овде хттп://ввв.тхецодецаге.цом/форумз/ми...еет-фунцтионс/ видећете лотсоф теме почетак имена, али тема нема наслова (и можда један или два), сада променили језик кажем грчки видећете наслове тема, промените на неки други језик и неке титуле су нестали а неки остају!

    Мозе ли неко да помогне молим вас?
    Последњи изменио Simon Lloyd; 28-09-11 U 17:36.

  2. #2
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    Верујем да имам исти проблем. Он је одједном почела данас дешава.

  3. #3
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    БТВ, када сам пребацио на Гоогле-В2 АПИ исте теме које су раније биле нису превођењем сада превођењем. Гоогле мора да мења нешто у В1 АПИ.

    Упдате: изгледа да је у ствари ван. Ја ћу поново учитате страницу након пребацивање АПИ, онда ћу га поново поново за неколико минута, а подразумевани језик неће бити преведени. Ако сам прекидач поново АПИ-ја, ствари изгледа да ради за неколико минута.
    Последњи изменио tavenger5; 28-09-11 U 23:20.

  4. #4
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Хи
    Линк који сте ставили у ваш пост не ради, можете ли ми показати тачно ликс где је се десило?
    Сајмон Лојд: Који АПИ-ја користите?

    Али прво, изгледа за ову фасциклу у вашем форуму корен: вбет_транслатион_оптионс
    Ако не постоји, молимо Вас да прочитате овај чланак Вбет 3.5 реласе
    нарочито:
    НАПОМЕНА: постоји још један корак ажурирање је потребно:
    - Додај на сервер садржај директоријума уплоад--једном од вБЕТ пакет (укључује конфигурацију за мулти подршку превод АПИ-ја)
    Последњи изменио r.dziadusz; 29-09-11 U 11:07.

  5. #5
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Хи линк не ради у овом тренутку јер смо оптимизације базе података, ја сам помоћу латесет стабилно издање вБЕТ3.4.1 који сам отпремио синоћ од 3.4.0, али онда свака страница на форуму је узимао 30 секунди да отвори , па се онда жали овде сам одлучио да оптимизује базу података за сваки случај, можда ће бити потребно неколико сати још увек као наш ДБ је 11.5гб.

  6. #6
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Недостаје нит наслова и преводи били су очигледно пре него што сам надоградити.

  7. #7
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Могли сте да надоградите форуму да најновију верзију, и омогуће и Мицрософт АПИ, али прво афер база података опимисед пробајте наш Гоогле тест - хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо....хтмл # пост1728, И сазнајте да ли је све у реду, иоу'хе писане у другим пост о Гоогле АПИ В1 границе, морам да га испита, такође можете користити наше савете да се смањи Ваше захтеве: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...рформанце.хтмл

  8. #8
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    Ево један од мојих постова не ради исправно: хттп://целлпхонефорумс.нет/ ********/ т335694-а.хтмл

    м оторола се филтрира на овде - замена '*** а са м оторола (без размака)

    Такође, вбет_транслатион_оптионс је отпремио на мој сервер. Ја још увек не могу да користите МС Преводилац ипак.
    Последњи изменио tavenger5; 29-09-11 U 14:03.

  9. #9
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Радим на томе, и отворите нову тему за ову ИССУ јер је ваш проблем у вези вбет 3.5 и то нит је отворен до 3.4к корисника је разлика,

  10. #10
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Quote Оригиналли постед би r.dziadusz View Post
    Могли сте да надоградите форуму да најновију верзију, и омогуће и Мицрософт АПИ, али прво афер база података опимисед пробајте наш Гоогле тест - хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо....хтмл # пост1728, И сазнајте да ли је све у реду, иоу'хе писане у другим пост о Гоогле АПИ В1 границе, морам да га испита, такође можете користити наше савете да се смањи Ваше захтеве: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...рформанце.хтмл
    Никада нећу пресели у вб4.к као изрешетана проблема и безбедносних пропуста, они можда издат 15 закрпе у што више месеци, није добро!, Имам прати све ваше савете за оптимизацију (и поставио претходни теме о томе), Оптимизација ће се још један сат или тако, онда ћу моћи да провере које су повезане .. итд

Страна 1 од 4 123 ... ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •