Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: Брокен ЦСС линкови

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    3

    Default Брокен ЦСС линкови

    Здраво

    Ја користим бесплатну верзију вбет са вБуллетин 3.8 и користећи Нгинк вебсервер.

    Ово је мој препише правила:
    Code:
    location = /forum {
            rewrite ^.+ /forum/ permanent;     }
    
    location /forum {
    rewrite ^/forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ last;
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 last;
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    Када сам да се преводе страница линкују, видим ЦСС датотеку директоријума је замењен као што су:
    Code:
    /forum/tr/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    требало би да буде
    Code:
    /forum/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    Мозе ли неко да ми помогне?

  2. #2
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Хи!
    Молим вас дајте ми линк на ваш форум, и молим вас да ми показати целу хтаццесс фајл.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    3

    Default

    Quote Оригиналли постед би r.dziadusz View Post
    Хи!
    Молим вас дајте ми линк на ваш форум, и молим вас да ми показати целу хтаццесс фајл.
    Ја: Не користите Апацхе и ја: Не користите хтаццесс.Тхис је Нгинк преправи питање..

  4. #4
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Извините, можете ли молим ам вашем форуму адресу и админ приступ, јер имам да провери га на месту.
    Још једна ствар, користите најновију верзију вБет
    Последњи изменио r.dziadusz; 23-09-11 U 17:06.

  5. #5
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Без одговора, сматрам да је решен, ако имате више питања о овом проблему, замолите, за све друге проблеме молимо Вас да отварају нове теме

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •