Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: ПхотоПост и спољни ВБ за вбет

  1. #1

    Default ПхотоПост и спољни ВБ за вбет

    спољни ВБ ствар за вбет ради ок ..

    Постоји, међутим, проблем са ПхотоПост. ако у користе ПхотоПост у истом дБ са ВБ и вбет и различите ДБ, плугин који показују фотографије у вба_цмпс дају грешке у ПРЕВОД странице само за

    ово је из датотеке ПП на пример.

    / / $ Линк = мискл_цоннецт ("лоцалхост", "$ дбусерид", "$ дбусерпассворд") ор дие ('Не могу да се повежем са базом.');
    / / Мискл_селецт_дб ("пп_датабасе") ор дие ("Не могу да одаберете базу ПхотоПост");

    Грешка је као вбет_пп_пхотос доеснт постоји. иако је доеснт показати са нормалним сад

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Молим вас дајте тачан УРЛ адресу на страницу са грешкама - ми треба да проверите ХТМЛ-излаз. Да ли се то дешава само када вБЕТ користи екстерни ДБ или није важно? Такође, молимо Вас да тачно поруку о грешци.

  3. #3

    Default

    када је у промени вбет кеш на спољне ДБ, скрипте које донесе података из базе података ПхотоПост (што је подразумевана ВБ дБ) претпоставити да је ПП у вбет дБ. САМО у ВБ спољних ДБ-а, можда вбет нема никакве везе са тим, а ја можда ћете морати да измените линију горе у скрипти да увек одражава на ВБ дБ.

    Упозорење: мискл_фетцх_ров (): испоручује аргумент није валидан резултат МиСКЛ ресурс у / хоме / ... / публиц_хтмл / албума / инц_феатурес_цмпс.пхп он лине 67
    Табела 'ккк_вбет.пп_пхотос' не постоји


    PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

    // Number of photos to display
    $num_display 5

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ако се само дешава када вБЕТ спољних ДБ-а је укључена, онда највероватније имамо овде неке сукоба. Молим вас АМ ми администратора ЦП и ФТП приступ детаље, као и тачан УРЛ адресу на којој могу да видим проблем. Ја ћу да проверим и решити га на месту (немамо ПхотоПост на нашем тестирању окружењу). Имајте на уму да ћу га проверити сутра, јер сада је касно у нашој земљи - надам се да је у реду за вас.
    Последњи изменио vBET; 16-09-11 U 22:33.

  5. #5
    У пензији;)
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    441

    Default

    Без одговора, сматрају решити, ако имате било какво питање о овој теми молим вас питам, ја ћу га поново отворити за све друге проблеме отворите нову тему

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •