Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 20 од 20

Тема: Погрешно кодирање у РСС

  1. #11
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    У реду - тако да је ово још увек проблем? Јер нисмо у могућности да га репродукује.

    Могући разлог да не ради и сада је, због тога што је РСС канал емисије остале поруке у овом тренутку. Тако да је могуће да неки проблем постоји, али је ретко и не знамо сада шта је то.

    Сигурно - то није због вБЕТ кеш - РСС има своје СМФ кеш тако да за РСС превода вБЕТ кеш је уопште не користи (чини се да је боље за перформансе).

    Ја ћу оставити ову тему отворена је за неко време. Као што сам написао нисмо у стању да га репродукује на нашој страни. Дакле, ако могу да вас питам молим вас пратите РСС канал и провери га с времена на време. Ако пронађете ово питање поново да би било најбоље да копирате и дајте нам линкове за сваки коментар који је приказан у свој РСС канал. На овај начин ћемо моћи да га ставите на нашем тесту форуму, види тачан садржај и рад на њему. Молим вас останите у контакту са овим питањем.

  2. #12
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default

    РСС даље у реду. Али, ја ћу прати и извештава ако дође до проблема поново.

  3. #13
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би krisp View Post
    РСС даље у реду. Али, ја ћу прати и извештава ако дође до проблема поново.
    Такође је могуће да је ово погрешно је садржај из кеш меморије ББ - генерисаних пре ажурирања. Видећемо да ли неке грешке ће се појавити у будућности.

  4. #14
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default

    Постоји проблем:

    Ако наслов садржи језик ознаке и тело садржи извора без ознаке онда РСС за изворном језику умре. РСС онда показује <кмл версион = "1.0" енцодинг = "утф-8"?> Када извор, у ствари, је ИСО-8859-10

    Наслов:

    [* Лангуаге = ср *] Наслов на енглеском [* / језик]

    Тело:

    ИСО-8859-10 изворном језику, без ознаке

    (* Убацује у примеру)

    Још један мали проблем (Интернет Екплорер само): РСС за извор (ИСО-8859-10 језик) (чак и када не провоцира горе) не могу да покажу цртицу у насловима: - (она може показати цртице у насловима за остале језике иако)
    Последњи изменио krisp; 27-01-10 U 08:54.

  5. #15
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нема ланугуаге ББКод. Претпостављам да мислите лангтитле ББКод.

    Питање је - да ли проблем стварно постоји? Да ли видите било какву погрешну садржај? ...

    vBET ponovo kodira RSS sadržaj kada se napravi bilo kakav prevod. Imate li problema ili samo mislite da bi moglo da bude problema? Ako imate problema onda budite precizniji - dajte nam URL adresu i ukaћite koji sadržaj nije u redu. Ovo će nam pomoći da ga popravimo

    О цртицу - што је тачно овај знак? '_' Или '-' или нешто друго ... Молим вас, покажите то и дати УРЛ адресу на којој можемо да га видимо. Такође не видите ову цртицу у хтмл кода? Ако јесте, онда је то само начин тј показује.

  6. #16
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default

    Ако ме пошаље ПМ када сте спремни да гледате на то, могу привремено изазвати грешке.

    Добићете урл нити узрок проблема + линк ка РСС Феед.

  7. #17
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default

    Ок овде је пример да се мом тесту форуму:

    Тренутно видећете РСС-феед не ради: <[ЦДАТА [тИци]]>

    РСС садржи 2 нове теме:

    1. Тема са насловом означен на енглеском језику - тело није таггед: Енглески означен Тител

    2. Тема није таггед: урл = хттп://ввв.тхегамеонлине.дк/сховтхреад.пхп?т=16631

    Можете направити РСС-феед рад у начину.

    а) Брисање ознаке титулу тема 1.
    или
    б) Избрисати 2. нит.

    Су пм'д сам вас Пријава корисника на Тему Започео тако да можете да се пријавите и тест

  8. #18
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Велика хвала. Ја га потпуно видим у овом тренутку. Ми ћемо га репродуковати на нашем серверу и ми ћемо то поправити

  9. #19
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Само желим да знате да смо успешно репродукују на нашем серверу, тако да ће ускоро бити решен

  10. #20
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Исправљена. Ће бити укључене у 3.3.2

    За брзо поправити молимо јелен овог упутства:
    1. Отвори фајл / Инцлудес / вбентерприсетранслатор_цласс_ектерналПарсер.пхп
    2. Пронађи кода:
    PHP Code:
    $this->outputResult[$this->index] .= $toTranslate;              
    if (
    false === $cdata) {
    $this->outputResult[$this->index] .= ']]>';
    }
    return 
    false
    3. Промена прва линија у њој на:
    PHP Code:
    $this->outputResult[$this->index] .= vbet_getReEncoded($toTranslate); 

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •