Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: Само нејасно о трошковима и МС АПИ-ја

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3

    Default Само нејасно о трошковима и МС АПИ-ја

    Дакле, колико је то заправо?

    Видим брендираних за $ 99
    Види бренд слободан за # 135 сам
    Али, начин на који функционише он вашу корпу за огласе оба заједно.

    Да ли је заиста преко 200 долара за брендирање бесплатно. И ја бих желео више информација о програму Мицрософт АПИ и како да се један.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нормална лиценца кошта $ 90. Куповина ова имате све вБЕТ карактеристике.
    Брендирање Фрее је додатна лиценца и то је додатни трошак од $ 135. Ова лиценца вам омогућава да уклоните везу кредита.
    Ако желите да имате дозволе за штанд онда цена је збир та два.

    Мицрософт Превод АПИ је већ подржан у вБЕТ 4.к (ускоро ће бити у вБЕТ3.к) тако да имате да ради на вашем форуму само након инсталирања вБЕТ4.к
    Мицрософт Превод АПИ подржава 35 језика управо сад - за више информација посетите Мицрософт страницама.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3

    Default

    Приметио сам да је Мицрософт Превод ће плаћену услугу и на ТхеВ АПИ-ја. Корисници су дозвољена само одређену количину преведених страница за бесплатно. Шта се дешава када је Макс је постигнут. Да ли ВБет једноставно заустави превођењем или??

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Морамо да провере у детаље информације о програму Мицрософт плаћа Превођење АПИ-ја, када почиње, ограничења и тако даље.

    У суштини - вБЕТ питати екстерни АПИ за превод. Тако да морате бити на располагању да се превод овог АПИ-ја. Ако АПИ ће вам дати никакав одговор, онда неће имати превод - само празан текст у таквим местима. Тако да у основи вБЕТ када екстерни АПИ-ја одбија да вам вБЕТ превод неће обезбедити да се ваш форум. Имајте у виду да у овом тренутку вБЕТ4.к подржава 3 превод АПИ-ја:
    - Гоогле преводилац АПИ В1
    - Гоогле преводилац АПИ в2
    - Мицрософт Превод АПИ

    Тако да можете да изаберете које се желите да користите. И можете користити платили један, такође - вБЕТ конфигурација омогућава да подесите жељени тастер за Гоогле Превођење АПИ в2.

    Imajte u noti da možemo lako da dodamo još API prevoda na vBET. Dakle, ako znate neki drugi prevod API (slobodan ili ne) - molimo vas da nam date informacije i ako njegovi Uslovi korišćenja usluge to dozvoljavaju (radimo samo pravne stvari) onda ćemo dodati u vBET podršku za takav API

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2011
    Поруке
    2

    Default

    Исправите ме ако грешим, али од оно што сам прочитао Гоогле АПИ-ја В2 ће наплатити $ 20/1миллион карактера преведени. Дакле, то би значило да типичан страници је 80цхарс/лине, за 66 линија / страници, то би било 5,280 карактера. 1.000.000 / 5,280 = 189пагес преведених текста за $ 20 (~ 10центс/паге). Нечувено, нарочито ако имате на стотине паукова пописује ваш сајт тражи преводе.
    Последњи изменио adwade; 24-09-11 U 05:30.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •