Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: Е-маил са питањима

  1. #1

    Default Е-маил са питањима

    Text automatically translated from: German to: Serbian
    Translated text
    Претплаћени на тему И и примили е-маила, зато нови пост је написан.
    Ова грешка је ту:
    Original text

    Репли то тхреад 'Мала грешка'
    Text automatically translated from: German to: Serbian
    Translated text
    Други е-маил од система, ове [дуг наслов = ср] грешка од тада.
    Original text

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    У овом тренутку вБЕТ није осетљив за е-пошту. Дакле, нека питања постоји у овој области. Планирамо да исправи оне у 3.3.0

    Хвала за ноту

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Поздрав Био сам да раде на овом питању. Ми већ знамо где да повежете и проверите да можемо да мењају садржај поруке. Само "али" сада је у томе што не можемо репродуковати проблем - наше поште долази чист. Ми смо га тестирали за навој претплату.

    Молимо опишите тачно како да репродукује проблем. Коју врсту електронске поште имају лоше садржај? Како да покрене слање такве е-маил? Шта је тачно садржај е-маил и тачан оригинални садржај порука? - У случају да неки ББЦоде постоје вреднује. Шта фраза се користи за генерисање сломљена е-маил и шта је његов садржај?

    ЕДИТ:
    У реду наћи један начин да се репродукује - само треба да пошаљете поруку са цитатом.
    Последњи изменио vBET; 08-05-10 U 11:29.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    ОК-грешка исправљена. Тестиран на конац претплате за поруке са цитатима. Сада није превео подручје очисти облику е-поште. Ово ће бити укључени у следеће издање.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •