Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 16 од 16

Тема: / Форум приложеном име домена за целу локацију

  1. #11
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи. Не сећам се да избришете вБСЕО правила у нашој упутства, јер то није у нашој инструкције и брзо ћете никада није тражио да то уради. Је наложено да уклоните стара правила вБЕТ (из бесплатну верзију) и да се стави нова правила вБЕТ (од пуне верзије) на одговарајуће место. Не морате да уклоните вбсео.пхп правила. Извини ако је мој претходни упутства није било јасно.
    Такође, уклањање вБуллетин правила неће нашкодити вашем форуму, јер вБЕТ правила су пре вБСЕО правила, а то су иста правила (само да другу датотеку), па вБСЕО правила нису активни у сваком случају.

    О нама / блог / форум питање:
    1. Имате погрешан прва 2 вБЕТ правила - да се постави / форуму уместо / форум - Молимо Вас да исправите ово
    2. Ако и даље не ради молим вас коментар ову линију у хтаццесс фајл.:
    РевритеБасе / форум /
    3. Ако и даље не раде - молимо АМ ми приступ детаље администратора, ЦП, вБуллетин, ЦП, ФТП - Ја ћу проверити га на месту.

  2. #12
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јул 2010
    Поруке
    27

    Default

    Покушао сам своју 1. и 2., али још увек исти проблем.

    И, управо сам сазнао превод ради само на форуму куће, а не на појединачне газишта. Само ти ПМ'ед са информацијама које вам требају. Хвала

  3. #13
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Одлазак тамо.

  4. #14
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Имали сте погрешно конфигурацију за:
    Форум главном домену - То претпостављам да се користи само када користите поддомена не под-фасцикле
    Врста линка -Nije se promenilo za vBSEO

    Такође, имали сте искључен превод праћење.

    Је све што је постављен на одговарајући начин сада и изгледа да ради фино Проверите и потврдите.

  5. #15
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јул 2010
    Поруке
    27

    Default

    На жалост није у потпуности ради - Форум / форум проблем и даље постоји. На пример, када идите на форум и кликните на превод, а други не-Форум Линкови додају / форум / у њима и поломио их све. На пример, хттп://ккк.цом/индек.пхп?паге=мусиц сада постаје хттп://ккк.цом/форумс/индек.пхп?паге=мусиц. У овом случају чак форуму почетну страну сама погрешно Линк - постаје хттп://ккк.цом/форумс/форумс

    И, као што сам рекао раније, изнад / блог / форум проблем ће се само отишао Ако искључите праћење УРЛ адресу и то је разлог зашто сам искључен УРЛ за праћење.
    Последњи изменио myandy99; 14-08-11 U 19:22. Разлог: додатне информације

  6. #16
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Vidim te veze. Samo ove veze učinite apsolutnim umesto relativnim. Zato postavi punu URL adresu http... i tako dalje. Takođe obratite pažnju na to da je vBET u stanju da podrži prevođenje za vaše stranice van foruma ako se generišu pomoću Voglasne mašine. Moraćete da ih integrišete. Pogledajte ovde za uputstva kako da podržite Prevod stranica van foruma: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо....хтмл # пост1546

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •