Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 24

Тема: ВБ 4.1.4 и 4.2.3 вбет - неред

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    138

    Default ВБ 4.1.4 и 4.2.3 вбет - неред

    Само надоградити на 4.3.0 Вбет и имају много проблема са "Репли то тхреад 'уредник странице,' Измени поруку ',' Иди Адванцед 'при пребацивању на било који други језик подразумевани форуму. Страница је забрљао и изгледа да постоји енглески и други језик мешовите заједно на тастерима.

    Покушао сам да уплоад-прилога, тако да проблем може да се погледати овде, али не без обзира на оно што радим.
    Последњи изменио norku; 15-06-11 U 15:50.

  2. #2
    Модератор
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    138

    Default

    Веома чудно. То само изгледа да се деси на мом админ налогу. Тестирао сам неколико псеудонима рачуна и они су у реду ....

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Проверио сам га користе у обзир податке које АМ и ја нашли проблем. Молимо опишите тачно корак по корак како да га репродукује на вашем форуму.

  4. #4
    Модератор
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    138

    Default

    Да, проблем изгледа само да утичу на админ налога. Проверите своје АМ

    Хвала

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Провери поново и нашли само једно питање - када сам на преведена страна и имају неке брз одговор, а онда после одласка напредне видим преведен садржај. Можемо да га репродукује на нашем форуму, тако ми ћемо се побринути о томе.

    Ипак ја не налазим да проблем са "едит пост" или "Репли то тхреад '. Молим вас дајте тачан упутства како да га репродукују - корак по корак, са са рачуна, почев од који УРЛ.

    ПС.
    Молимо очистите наше поруке теста у / форум/ф6/сидецап-гоод-бад-5103 /

  6. #6
    Модератор
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    138

    Default

    Хвала Михал.

    Ја ћу дати прецизне кораке о томе како да се репродукују у неколико минута

  7. #7
    Модератор
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    138

    Default

    Ако пријавите се користећи лажни администраторски налог послао сам а затим поступите на следећи начин требало би да видите на шта мислим:

    1.
    отворите било који нит
    кликните на 'Репли то тхреад ", а затим" Даље Напредно' - ЦСС је у реду.

    2.
    Промена језика на било који други језик кликом на заставу испод Навбар
    отворите било који нит
    кликните на 'Репли то тхреад ", а затим" Даље Напредно' - ЦСС је забрљао (посебно испод цкедитор кутији)
    Последњи изменио norku; 15-06-11 U 17:26.

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ја то не видим. Али не дао тачна упутства. Који нит сте одговоре - то може да значи. Нисте рекли на који језик треба да се пребацим. ТАЧНО значи тачно - нема места за речи 'било'. Можда имате неки проблем са погрешним преводом резултатима кеширани или тако нешто. Онда ја не видим оно што видите се у другим конац и други језик.

  9. #9
    Модератор
    Регистрован
    Јан 2011
    Поруке
    138

    Default

    Ја била је тачан

    то се дешава само на админ рачунима

    то се дешава на све теме

    то се дешава без обзира на језик који сте поставили у свом УсерЦП

    то се дешава без обзира на то што заставе кликнете на испод Навбар

    Видим исти проблем, ако се пријавите користећи лажни рачун сам ти дао. Поставио сам твој на пољски тако да неће видети никакве проблеме док не кликнете на једну од застава (не Полисх флаг очигледно) испод Навбар а затим прегледајте нит, кликните на одговор, онда ОН Адванцед.

  10. #10
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би norku View Post
    Ја била је тачан
    ...
    то се дешава без обзира на то што заставе кликнете на испод Навбар

    Поставио сам твој на пољски тако да неће видети никакве проблеме док не кликнете на једну од застава (не Полисх флаг очигледно)
    И то је ствар - Био сам проверу пољски Као што видите - ништа није јасно ... Посебно када пишете у истом порука да се то дешава за све преводе и очигледно није за пољски превод

    Имам 3 ноћу сада, тако да ћу га поново касније. Надам се да је у реду за вас

Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •