Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: питање

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Мај 2011
    Поруке
    25

    Default питање

    Прочитао сам на вБуллетин форума да ће се овај мод заправо повређен мој блог на начин на који су га описали?
    Знам да је више од годину дана, а ви момак урадио фуцк-тона рада на њему од тада, и иако је требало да их фиксне ако постоје.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи. Да знамо да вБуллетин описао неколико тачака зашто стари вБЕТ могао повредити СЕО. То је разлог зашто смо се стало сваки аргумент је истакао би вБуллетин тима и ми смо добили ослободити од питања побољшањем вБЕТ.

    Kao što ste primetili, to je bila stara diskusija i više nije stvarna. vBET je SEO friendly. Podržavamo SEO linkove. Podržavamo prevođenje linkova . Mislim da čak treba da zahvalimo vBSEO timu što nam je ukazao na to kako da poboljšamo naš proizvod

    Od ovog puta stranica ranga našeg glavnog oblika rasta 0 do 5 i dobili smo saobraćaj od celog sveta. Tako da sam definitivno siguran da vBET nije povredio naš forum

    Takođe imajte u obzir da od tada ne samo da smo poboljšali vBET u SEO oblasti, već dodajemo i dosta novih funkcija i poboljšanih performansi dodavanjem podrške za punu keš memoriju za goste i memorijsku keš memoriju

    Ако имате било каквих још питања, молимо Вас само питајте радо ћемо Вам помоћи

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •