Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 15 од 15

Тема: вБЕТ 3.4.0 Релеасед

  1. #11
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би meto View Post
    Да ли смо још увек тамо? Ми смо у другој половини априла.
    Да, знам Планирао сам да се то уради у првом полувремену, али се врати са одмора нам је дао више изненађења сам очекивао Још увек радимо на томе. Најважније промене су већ затворени. Неки нови буг се појави па смо желели да се то исправи и пред пуштање на слободу. Ја бих био најсрећнији да АСАП издање, али журити није добро за квалитет Тако да ће исправити све познате грешке и отпустите Надам се да ће бити највише у првој седмици маја.

  2. #12

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    У овом тренутку не можемо да кажемо да ли нова верзија ће решити свој претходни питања, јер не знам која питања сте о писању. Имајте на уму да пружамо бесплатну подршку тако да у случају питања која је мудро дозволити као знају о тим и рад на тим. Ми радо ће вам помоћи и проверите шта се дешава на вашем серверу, у случају проблема. У овом тренутку могу само да вам кажем да је унапређења перформанси је, такође познат буг фиксне и неке нове функције укључене.
    Text automatically translated from: Hebrew to: Serbian
    Translated text
    Разговарали смо у прошлости у вези проблем је створио ....
    Поента - Наменски сервер не може да систем активан систем превођења ... Покушао сам предлог да затвори већину језика, остављајући мало усамљена, снижава притисак, али и даље ствара превод системских ресурса су велики ...

    Ми можемо да идемо преко ствари заједно и видите како их решити
    Али то мора да буде биће са мном, да се пронађе решење.
    Не могу да укључим систем и сачекајте за ваш одговор на сваких неколико дана!
    Original text
    Последњи изменио dacho; 23-04-11 U 10:29.

  3. #13
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Serbian
    Translated text
    Разговарали смо у прошлости у вези проблем је створио ....
    Поента - Наменски сервер не може да систем активан систем превођења ... Покушао сам предлог да затвори већину језика, остављајући мало усамљена, снижава притисак, али и даље ствара превод системских ресурса су велики ...

    Ми можемо да идемо преко ствари заједно и видите како их решити
    Али то мора да буде биће са мном, да се пронађе решење.
    Не могу да укључим систем и сачекајте за ваш одговор на сваких неколико дана!
    Original text
    Хи. Извини, али нисам могао да се сети свих случајева. Најбоља идеја је да почнете да пишете на ваш постојећи нит, јер ћемо имати све историју већ предузете акције.
    Па хајде да то овако - када ће нови вБЕТ 4.к бити пуштен молимо Вас да поново отворите конац и ми ћемо радити на томе.
    Ми пружамо бесплатну подршку, још увек није 24 / 7 тако да можете видети кашњења у одговорима, ми смо ту сваког радног дана, само наши клијенти су из целог света, тако понекад патимо велики временске разлике потпуно различитих празника (тј. данас Многе земље имају одмор, али не нужно све).

  4. #14
    Модератор
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    257

    Default

    Свака вест о томе када упдате за вб4 верзија ће бити доступна?

  5. #15
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Taurus View Post
    Свака вест о томе када упдате за вб4 верзија ће бити доступна?
    У овом тренутку смо отворили 2 мале грешке за вБЕТ4.к коју желите да исправите прије него што пусти. Све остале ствари су затворени. Радим на један од оних сада са неким питањима, зато не могу бити сигуран када ће бити затворена. Ако нећемо бити у могућности да га затворите брзо, ми ћемо издање укључујући и оне - оне су само мале, тако да не утиче на главне функционалности, перформанси, нити доступности.

    Ако нема озбиљних грешке ће бити пријављен, ми ћемо издање вБЕТ4.к ове недеље - највероватније на викенд

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •