Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 9 од 9

Тема: Заставе сортирање

  1. #1

    Question Заставе сортирање

    Да ли постоји начин да се омогући нам за сортирање заставе на начин на који желимо да се појаве у админЦП, мислим као опција?

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Мислим да је то могуће. Где би требало да буде укључен - за сва места у којима се приказују заставе (падајући мени, заставе, формулар за регистрацију)?

  3. #3

    Default

    Иеп, свуда ће бити супер.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    У реду, то ће бити

  5. #5

    Default

    Где је ова опција у 3.3.1? Ово је било постављено у новембру тако да сам претпоставио да је требало да буду укључени као што си рекао.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи. Не, није укључена још. Извините - Направили смо 3.3.0 издање брже да је планирана и 3.3.1 је била само грешка фиксирање пуштање на слободу.

    Док не укључују заставе сортирање у званични можете користити ово решење:
    1. Отвори / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ланг.пхп
    2. Пронађи:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Промена редоследа парова.

    Још једном Жао ми је што није било обухваћено још

  7. #7

    Default

    Ох, видим. У реду онда. У сваком случају, хвала за привремено решење.

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Питам се о проблема са перформансама - сортирање сваки пут је не ефикасан. Када имамо промену да само промените га у код. Ја разумем да није лепо да за промену кода, али је много боље за перформансе и чини се да није много корисници заиста треба да сортира своје заставе од Админ ЦП.

    Да променим статус поново у "Имајући у виду". Ако неко други такође мора да га конфигурисати молим вас дајте овде свој глас. Ако је заиста потребно ми ћемо га подржати. Ако то није потребно за више корисника, ми ћемо остати на брзо поправити решење. Ли је у реду за вас Циберсхаолин?

  9. #9
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нема одговора ни други гласови - тако да у овом тренутку тај захтев се сматра одбијеним и подржали само као једноставан код модификације.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •