Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: Како да интегришу своје одбране са вБЕТ

  1. #1
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Како да интегришу своје одбране са вБЕТ

    Имаш свој мод (ви сте аутор), који треба неки интеграцију са вБЕТ?

    Можда је Ваш мод омогућава да пишете поруке, а ви желите да им дозволи да буду у различитим језицима ...

    Можда добијате неке додатне податке по АЈАКС и желите да се и преведена на преведена страна ...

    Можда нешто друго је потребно за ваш мод да сарађују са вБЕТ ...

    Ми ћемо вам помоћи!

    Контактирајте нас, дајте нам линк ка вашем Министарству одбране и описати га и ми ћемо вам дати савете како да лако учинио вБЕТ компатибилни.

    Ви желите да ваша одбране и даље ради за кориснике без вБЕТ? Нема проблема - ми ћемо вам рећи како да то урадите. Ми ћемо вам помоћи да је донео одлуку, описати како треба да се уради и како да раде на вБЕТ АПИ-ја да вам Министарству одбране још боље!
    Последњи изменио vBET; 20-11-09 U 11:41.

  2. #2

    Default

    Да ли је то исто или приближно исто питање него овде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...ртед-вбет.хтмл ?

    Јер, ја бих знам да ли би то било могуће за ову хацк да буду подржане: Циб - ЦхатБок

    То би било лепо да све поруке садржаја бити преведен као добро. Не знам да ли је то могуће, али ја питам.

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Не то су 2 различита питања. Овде ћемо тражити ко жели да му (његов - значи као аутор) мод компатибилни.

    U niti koju poentu postavljate pitamo koji modovi vi (vi - kao korisnik) želite da budete kompatibilni sa vBET-om

    Разлика је у томе да ли Министарство одбране аутор нам траже помоћ онда ће урађене измене, и ми ћемо му дати све потребне информације. На тај начин је Министарство одбране ће бити компатибилан са вБЕТ много брже. И због могућих лиценци ограничења за неке Модс то може бити једини начин интеграције - од стране аутора.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Cybershaolin View Post
    Да ли је то исто или приближно исто питање него овде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...ртед-вбет.хтмл ?

    Јер, ја бих знам да ли би то било могуће за ову хацк да буду подржане: Циб - ЦхатБок

    То би било лепо да све поруке садржаја бити преведен као добро. Не знам да ли је то могуће, али ја питам.
    Да смо видели ово Ми ћемо проверити могућности интеграције са овим мод.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •