Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 17

Тема: Фацебоок Као дугме

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Феб 2010
    Поруке
    210

    Default Фацебоок Као дугме

    Додао сам Фацебоок-као што је дугме на свој сајт.

    То је само добро ради осим када сам као преведене странице.

    УРЛ који показује на мој Фацебоок профил је увек на УРЛ адресу за енглески страница (Форум подразумевани језик)

    Како да ради тастер за преведене странице.

    Овде је мод детаље, Фацебоок "као" дугме за вбуллетин - Енглисх СЕО форум

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Оно што ја видим не постоји ифраме није дугме. Молимо опишите тачно како то функционише, како је представљен на вашем форуму (дати УРЛ адресу на којој можемо видети на вашем форуму и рећи који је један).

  3. #3
    Модератор
    Регистрован
    Феб 2010
    Поруке
    210

    Default

    Д, ифраме учитава као дугме, где сте били у 2010, ви не знате шта Фацебоок као дугме?

    У сваком случају, оно што не додајте га на вас тестирање или на вбет, потребно је 2 секунде и многи ваши корисници га користе.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Имајте у виду да моје време проводе у 2010 години је мој лични ствар. Ако очекујете подршку Предлажем да одговара на питања уместо писања реченица које не даје ништа за питања и може се третирати као увредљив. Ми нисмо заинтересовани за оно што по вашем мишљењу треба да буде познат по сваки народ на свету (за ово молим вас Цланови употреби - да било Офф Топиц Форум под), али у помагању вас. И за то нам је потребна вашим одговорима.

    Имајте на уму да ми не инсталирате сваки мод који се користи сваки од наших клијената. Молимо Вас да одговорите на постављена питања, тако да ћемо бити у могућности да анализира проблем и помоћи вам

  5. #5
    Модератор
    Регистрован
    Феб 2010
    Поруке
    210

    Default

    Молимо опишите тачно како то функционише
    Код сам повезан са, додаје Фацебоок као дугме за вБуллетин форума странице, када кликнете на њу она показује вам се свидја ВБ страницу и она такође показује на свом Фацебоок профилу.

    То је само добро ради осим када сам као преведене странице.

    УРЛ који показује на мој Фацебоок профил је увек на УРЛ адресу за енглески страница (Форум подразумевани језик)

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    дати УРЛ где можемо видети на вашем форуму и рећи који је она коју је
    Ја ћу дозволите ми да га виде и боље разумети. Види такође линкови, које промене, које не током превођења, итд Сада нисам у стању да одреди шта се тачно дешава. Молим вас дајте питао податке

  7. #7

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Молим вас АМ ми приступ детаљима за било који тест налогу који ће ми дозволити да га виде (не стварају лажне налоге на форуму клијенте). Ја сам на форуму одмах тако да ћу моћи да га провери брзо

  9. #9
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    У реду, тако сам тамо сам. Али и даље није написао шта треба да тражите ...

    Још једном молим вас реците "која је један" - које дугме ми говоримо? Шта треба да тражите ни ваш форум? Дајте ми неки текст, или опише слику ... Сада видим дугме за донацију и за претраживање ...

  10. #10
    Модератор
    Регистрован
    Феб 2010
    Поруке
    210

    Default

    Фацебоок као дугме у средини екрана.


Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •