СДА

Виев Фулл Версион: Мобилном уређају Стил Додела и другачији стил користе различите корисник



basketmen
11-09-10, 16:23
То је заправо о различитим стил који користе различите корисник, тако да ако стил чувају у вбет Пуна датотеке Кеш за госте (на пример зелена стил), а други корисник отвори форум са различитим стилом као подразумевани (на пример плава стил), други корисник ће и даље добија прва особа стил чувају у стилу (зелени стил, а не плаво стил)






Постоји један од најпопуларнијих одбране у вб.орг Мобилни Уступање уређаја Стил (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т=130983)

његов детектовати уколико корисник користи мобилни телефон (не пц) за коришћење мобилне Супер светло коже / стил (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т=151186), не користе подразумевани


његов не ради, јер користи вбет Пуна датотеке кеша за госте, јер стил који чувају у датотекама користе подразумевани стил, тако да корисник користи мобилни телефон отварање стил чувају у датотекама такође, обично је подразумевани стил (ПЦ стил)



да Министарство одбране ради поново када онемогућим вбет Пуна датотеке кеша за госте, брисање Цхаце, и цхмод 755 поново вбет_гуестцацхе директоријум



Ја сам још увек покушава да да Министарство одбране (или другачији стил користи други корисник) ради, али пуна Цхаце ради превише, тако да можда да чува фајлове Цхаце од стила такође, користи само корисник са истом стилу




ако још увек није тешко разумети молим вас јавите ми, ја ћу покушати да га јасније

vBET
12-09-10, 13:47
Имајте у виду да је у последње издање вБЕТ аппроприателли ради са диффетенр стилова аинд Гост кеша. Гост Кеш додаје стил ИД датотеке мрава име које је како дозволити гостима да промените стилове, чак и када Гост Кеш је укључен.

Дакле, прво проверите да ли имате последње вБЕТ издање инсталиран.

Ако јесте онда проверите да ли ће ваш додатак посла пре вБЕТ одређује које Гост кеш датотека треба да се користи. То је све оно што је потребно - промене мод стил ид и густом промена мора да се уради пре него што вБЕТ проверава. вБЕТ користи стилеид одредити Гост фајл кеш у куку глобал_старт

basketmen
12-09-10, 15:30
Хи Мицхаł

- i checked in admincp --> Product --> то је вбет 3.3.6 тако да је њен најновији



- Овде је неки пример у вбетцхаце је ово већ садржана стил име?
_сховтхреад_пхп_т_8458210.хтмл
_сховтхреад_пхп_т_8808510.хтмл
_сховтхреад_пхп_т_8811110.зип
_сховтхреад_пхп_т_1989110.зип



- Мицхаел Можете ли ми рећи који додатак тачно које стварају и прочитајте пуни фајл Цхаце, ја ћу писати условно код за ово мод у плугин да се искључе неке од стилова из употребе потпуно Цхаце фајл. На пример, ако корисник користећи стил ИД Но.1 он / она користи пуно Цхаце, али ако се користи стил ИД бр.2 он / она не користи пуну Цхаце

vBET
12-09-10, 19:56
Гост кеш код је укључен у фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_финцтионс_гуестцацхе.пхп и функцију вбет_гетГуестЦацхеФиле одређује кеш датотеке. Као што можете видети - стил ИД се користи на крају имена датотеке, а да се чита са

$vbulletin->userinfo['styleid']

Пуна датотека кеш чита вБЕТ у куку глобал_старт и написано у куком глобал_цомплете или глобал_схутдовн.

basketmen
14-09-10, 13:47
Ок ја сам већ направио ово мод рада или за друге стилове које желите искључити вбет, не знам да ли други људи овај проблем, али ако јесте можете такође користе ово решење



Go to admincp --> Plugins & Products --> Плугин менаџер

Претражи овај плугин 3
ББ предузећа Преводилац
Напиши кеш гост
ББ предузећа Преводилац - Заставе




отворени и преломити да садржај кода са овим ако условно


ако је (СТИЛЕИД! = 10)
{
/ / Код садржаја
}



промена 10 са сопственим бројем стил ИД који желите да искључите из употребе вбет и не користи пуно Цхаце, на пример овог стила: Мобилни Супер светло коже / стил (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т = 151186), који користе мобилни уређај Стил задатак (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т=130983) као што сам сада користе


Nb. To know what is your style id number, go to phpmyadmin --> go to Table : Style --> можете видети број у колони стилеид

mario06
15-09-10, 08:03
Ја само унисталлед мобилни уређај стил, ја сам изгубио око ** дан прихода, али немам времена да се играте, а ја нећу да плати момак 10 **** на сат у томе.

То зашто сам купити "готов" производа, ја не желим да будем бета тестер за свакога.

Ваш ради добар посао у размену, а ја веома ценим га.

Цхеерс мате ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1