СДА

Виев Фулл Версион: не вбет додати нофоллоу на спољне везе?



bhanuprasad1981
24-07-10, 04:14
иес као наслов каже не вбет додати било коју врсту нофоллов атрибута на екстерне линкове по дефаулту?

vBET
26-07-10, 07:30
Не - то је исецање заједничког са вБЕТ функционалност (подржава вишејезичне заједнице).

bhanuprasad1981
26-07-10, 12:32
стварни проблем је све екстерне линкове на мој блог се додају не прате, не знам зашто: (И ја инвалиди вБСЕО не прате опција још увек нема резултата: (, неко може да ми помогне?

vBET
26-07-10, 20:02
Да - онемогућите Модс један по један и провери када нофоллоу ће нестати. Такође - коментар вБуллетин хтаццесс правила - можете онемогућена вБуллетин, али још увек неке ствари тамо донета јер је тамо саобраћај преусмерен. Имајте на уму да ако користите вБуллетин и вБЕТ - такође морати да привремено онемогућите правила вБЕТ, јер ће интерно вБЕТ преусмерити на вбсео.пхп у том случају.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1