СДА

Виев Фулл Версион: Питања за подршку



cosy
12-01-10, 18:35
Желим да знам о подршци:
ком временском периоду подршку покрива?
колико ЗЈН могу да дају подршку у случају вбет се разболим? или није у могућности да одговори на форумима

vBET
13-01-10, 22:39
Не постоји временски оквир за подршку. Када сте наш купац добијате подршку за нас. Наравно када је неки вБЕТ верзија ће бити застареле (веома стара), онда ћемо савет да се ажурира, као нове верзије су решења за старе проблеме.

Молимо опишите "ППЛ".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Молимо опишите "ППЛ".



ППЛ - људи

vBET
19-02-10, 15:12
Очигледно је да нисмо велики као Симпле, од вБуллетин тима још увек;) У овом тренутку сам званичну подршку глас и имам могућу помоћ у овој области да ли ће бити потребно.

Углавном им се пружи подршка сваки дан, а не 24 / 7, али сваки дан. Углавном сам написао, јер може се десити да на одмор или једном у неколико викенда поруке ће чекати мало дуже.

Надам се да ово одговор који задовољавају:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations