I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: gjuhë të ndryshme nuk transmetohet saktë

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    59

    Default gjuhë të ndryshme nuk transmetohet saktë

    Unë kam një mik i cili flet një nga gjuhët nga web faqen time dhe ai thotë: "Nuk e tij të përkthyer saktë në të gjitha".

    A është ky software transmetues Google fajin ose vbet?

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    1,000

    Default

    ky është përkthimi google. vBET është duke punuar në motor google.
    Ju lutemi provoni të krahasuar një përkthim google me përkthim nga faqja me vBET.

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    59

    Default

    Ok edhe unë e konsideroj këtë një punë e madhe nga se ajo që ky produkt është mbi të gjitha! Pra, është e padobishme vbet për përkthime e vërtetë. A është kjo një deklaratë korrekte?

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    1,000

    Default

    vBET bazë për përkthim google. Siç e dini, google përpiqet të bëjë gjithçka sa më saktë që të jetë e mundur. Kjo është përkthim automatik dhe ne nuk mund të premtojmë se çdo gjë do të jetë në rregull.

    Në qoftë se ju përdorni të gjitha gjuhët e mbështetur nga vBET ju kanë përmbajtje 50 herë më shumë, trafik shumë më shumë në foum tuaj.

    Ne, dhe të gjithë klientët punës sonë të suksesshme në përkthimin, dhe faqet tona janë vizituar nga njerëzit e botës. Forumi ynë është demo jetojnë - ju mund ta provoni.
    Këtu kemi të pranishëm faqet klientët tanë - ju mund të përpiquni të: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php.

    Sigurisht ju mund të AKS klientëve tanë në lidhje me mendimin e porduct tonë.


  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga hotslot View Post
    Ok edhe unë e konsideroj këtë një punë e madhe nga se ajo që ky produkt është mbi të gjitha! Pra, është e padobishme vbet për përkthime e vërtetë. A është kjo një deklaratë korrekte?
    Aspak. Ne po japim këtu për mbështetje për njerëzit që janë shkruar për ne në shumë gjuhë dhe kemi kuptuar njëri-tjetrin të përkryer. Vetëm të shkojnë mbarë në forumin tonë dhe ju do të gjeni shumë diskutimeve të bëra në gjuhë të ndryshme. Diskutimet e cila përfundojë me çështjet e zgjidhur. Pra, në forumin tonë vBET bërë punën e saj të përkryer.

    Ju lutem vini re se cilësia Google përkthim mund të ndryshojnë ndërmjet gjuhëve të ndryshme dhe madje edhe ndërmjet zonave të ndryshme në gjuhën e njëjtë. Still - përkthime Google të bëhet më mirë dhe më të mirë çdo ditë Sigurisht - çdokush ka të drejtë të ketë mendimin e vet dhe të kesh kaq shumë njerëz në tokë - do të ketë mendime gjithmonë të ndryshme

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •