I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: db ndryshme për vbet

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Jan 2010
    Postime
    53

    Default db ndryshme për vbet

    si ILA titullin. një db të ndryshme vetëm për cache vbet. si?? I guess ne kemi për të redaktuar një skedë me një info db ose të krijojnë një patch ku ne mund të zgjidhni db nga admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    1,000

    Default

    ok, kam lëvizur këtë temë për të kërkesa për veti.
    Propozimi u pranua për shqyrtim. Unë do të tregojnë këtë thread për Michał dhe ai do të mendojnë për këtë. Nëse ne e pranojmë atë që ne do të shkruaj për atë në këtë temë, dhe ne do të përcaktojë statusin e duhur thread.

    Thanks,

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga kamilkurczak View Post
    ok, kam lëvizur këtë temë për të kërkesa për veti.
    Propozimi u pranua për shqyrtim. Unë do të tregojnë këtë thread për Michał dhe ai do të mendojnë për këtë. Nëse ne e pranojmë atë që ne do të shkruaj për atë në këtë temë, dhe ne do të përcaktojë statusin e duhur thread.

    Thanks,
    Kjo do të jetë i madh, sepse kjo do të thotë që ne vetëm duhet të përditshme backup 8 GB përafërsisht në vend të 30 + GB

    Redaktoj: Zëvendësimi karakterin tuaj zëvendësuar 8-GB (pa vizë ndarëse) me ***
    Fundit edituar nga steve; 28-07-1013:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Hello. Unë vetëm dua të vini re se kam filluar punën në këtë kërkesë. Ende disa çështje të vogla që lidhen me sigurimin kundër konfigurimit të gabuara, por ato janë detaje.

    Për lidhjet e ka përdorur klasat vBulletin katin e poshtëm, kemi shtuar mundësinë e konfigurimit dhe të mbështetur në kodin tonë. Siç kam shkruar pak çështje për parametrat lidhje të gabuar ne jemi duke punuar tani për të bërë të mundur të pastër atë me lehtësi pa paaftësi grepa globalisht për një moment.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •