I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 9 e 9

Thread: vBET-Results for CoinForums.com install

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default vBET-Results for CoinForums.com install

    I drejtuar Monedhë Forumi - informacion monedhë mbledhjen në monedha, monedha, dhe urdhra postare. - Një forum i ri i dedikuar për monedha, monedha dhe sende të tjera. Ne kemi vetëm filluar dy muaj më parë.

    Pas instalimit vBET javën e kaluar, ne jemi tashmë të filluar për të marrë një shumë të godet, sidomos për galerinë tonë, nga vendet e tjera përveç SHBA-ve në gjuhën e tyre amtare.

    Rezultatet tashmë kanë qenë të madh, dhe Google nuk e ka edhe indeksit të gjitha faqet tona.

    site:Monedhë Forumi - informacion monedhë mbledhjen në monedha, monedha, dhe urdhra postare. 5840 po kthehet si e 25 prill 2010 në Google. Rezultatet në javët e fundit kanë qenë rreth 350 ~.

    Produkt i madh, do të mbajë të azhornuar.

  2. #2
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Site tani është treguar: Rezultatet 1 - 10 of about 16.200 nga coinforums.com. (0.21 sekonda) në google.

    Rritja e trafikut ka qenë pothuajse 3x tani dhe ne jemi ende marrin një rritje. Faqja jonë është e re dhe kjo është një forum + një galeri të monedhave dhe të monedhës. Ne tani janë duke u godet nga 85 vende të ndryshme, krahasuar me rreth 20 para se të instaluar.

    Rezultatet janë shumë të favorshme.

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga JinLeeHui View Post
    Hi,
    Na vjen keq, Im reja për forume. Puna ime është të përfunduar studimi rreth teas kineze organike gjelbër.
    Nëse ju keni një minutë, atëherë ju lutem mund mesazh me cila është markë tuaj të preferuar të çajit të gjelbër?
    Thanks in advance,
    Juaji Jin
    lol ... ajo që një dush. Tani unë do të duhet të shqetësohen për spammers ndërkombëtare, si dhe I guess ..

    Quote Postimi origjinal është bërë nga Jesh View Post
    Site tani është treguar: Rezultatet 1 - 10 of about 16.200 nga coinforums.com. (0.21 sekonda) në google.

    Rritja e trafikut ka qenë pothuajse 3x tani dhe ne jemi ende marrin një rritje. Faqja jonë është e re dhe kjo është një forum + një galeri të monedhave dhe të monedhës. Ne tani janë duke u godet nga 85 vende të ndryshme, krahasuar me rreth 20 para se të instaluar.

    Rezultatet janë shumë të favorshme.
    Jesh, kjo është awesome. Unë jam i tunduar gettin më të provoni këtë.

    btw, nëse nuk ka qenë përmendur më parë ... Mikal, ju jeni një gjeni për shpikur këtë. Dhe unë jam i befasuar askush nuk e ka blerë ya jashtë ende.

    Unë vetëm mund të shohin këtë qenë edhe më popullor gjatë viteve të ardhshme.

    Unë kam qenë në kërkim neto ditë të tjera, dhe e gjeti atë shumë të vështirë për të gjetur software translation për faqet e internetit të zakonshëm. (Pa vBulletin) Apo diçka që është e besueshme dhe popullore. Të gjitha unë mund të gjeni disa kompani hije këtu dhe atje. Ndoshta një mundësi biznesi për dikë tjetër për të përfituar të. Unë do të doja me të vërtetë për të kthyer mbi faqet e mia të tjera dikur në të ardhmen. (VBulletin jo lidhur)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ne jemi tashmë në planet e krijimin e përkthyesit të përgjithshme e cila do të përkthehet çdo vend Ne do të përdorim ka testuar mirë dhe shumë jam optimist motor nga vBET, kështu që ne do të japim të cilësisë klientët tonë dhe performancën e softuerit rritur në produkt të ri. Së pari ne duam për të mbështetur fotografi cache dhe gati motorët cache në vBET - kështu që do të mbështetet edhe në përkthyesit të përgjithshme. Nuk ka asnjë orar për këtë ende.

  5. #5
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Web duhet të ketë qenë i indeksuar nga shumë motorë kërkimi të tjera të kësaj jave. Ne jemi deri 199,10% këtë javë në vizita.

  6. #6
    Junior Member
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    1

    Default I mrekullueshëm

    Text automatically translated from: Arabic to: Albanian
    Translated text
    Kjo është me të vërtetë e mrekullueshme

    Faleminderit
    Original text
    Fundit edituar nga vBET; 11-05-1019:58.

  7. #7
    Senior Member
    Antarësuar
    Mar 2010
    Postime
    116

    Default

    Kam planifikuar për të marrë 100.000 vizitorë uniq / ditë
    ndoshta mund të brenda 1 vjet

  8. #8
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Duke marrë një shumë të godet kryesisht nga vendet e tjera.

    Godet mesatare mori një dip pak, por unë mendoj se kjo ka të bëjë me gjëra të tjera në vazhdim e sipër. Unë jam duke u përpjekur të kuptoj se nëse është nga meta tags kopjuar apo jo.

  9. #9
    Banned
    Antarësuar
    Shtator 2013
    Postime
    1

    Default

    Ne kemi qenë tani duke marrë hitet nga 85 vende të ndryshme, krahasuar me rreth 20 para se të instaluar.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •