I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 2 12 I funditLast
Results 1 te 10 e 11

Thread: Flamuj të mos treguar deri

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default Flamuj të mos treguar deri

    Përshëndetje,

    Unë isha duke përdorur versionin e lirë të vBET dhe ai ka punuar mirë. I uninstalled dhe blerë versionin e plotë. Tani flamujt nuk shfaqin kudo në faqen time? Nëse unë të përpiqet për të përkthyer me dorë duke shtuar pl / forum / it works OK.

    Gjithashtu, nëse unë të mundësojë 'Translations dropdown menu "stilin e tërë është i pasaktë.

    Unë jam duke përdorur vBulletin 4.0.3.

    Thanks!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Hi.

    Unë tashmë u përgjigj në lidhje me atë në postin tuaj të ndryshme, por unë mendoj se kam keqkuptuar - Mendova se flamujt imazhet nuk janë shfaqur. Me sa kuptoj unë tani të gjithë flamujt nen nuk është e dukshme në të gjitha.

    Unë supozoj se ju keni paraqitjen porosi në forumin tuaj. Kjo mund të jetë çështje - ende duhet të shfaqet (ndoshta thyer, por duhet). Ju lutemi të përpiqet për të vënë në vend flamujt me porosi. Gjithashtu ju lutem na dërgoni e plotë URL juaj forum - ne do të shohim prodhimit HTML dhe të kërkoni për shkaqe të - edhe për drop down menu.

    Unë e kuptoj që ju keni aftësi të kufizuara drop-down menu tani, sepse ajo është e thyer - ju lutem na dërgoni shtënë ekran dhe të prodhimit, kur menu HTML është në dispozicion. Gjithashtu këtu - ju lutem provoni vendi me porosi - kjo mund të jetë që vende të parazgjedhur nuk janë të përshtatshme për paraqitjen tuaj ndryshuar.

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
    Hi.

    Unë tashmë u përgjigj në lidhje me atë në postin tuaj të ndryshme, por unë mendoj se kam keqkuptuar - Mendova se flamujt imazhet nuk janë shfaqur. Me sa kuptoj unë tani të gjithë flamujt nen nuk është e dukshme në të gjitha.

    Unë supozoj se ju keni paraqitjen porosi në forumin tuaj. Kjo mund të jetë çështje - ende duhet të shfaqet (ndoshta thyer, por duhet). Ju lutemi të përpiqet për të vënë në vend flamujt me porosi. Gjithashtu ju lutem na dërgoni e plotë URL juaj forum - ne do të shohim prodhimit HTML dhe të kërkoni për shkaqe të - edhe për drop down menu.

    Unë e kuptoj që ju keni aftësi të kufizuara drop-down menu tani, sepse ajo është e thyer - ju lutem na dërgoni shtënë ekran dhe të prodhimit, kur menu HTML është në dispozicion. Gjithashtu këtu - ju lutem provoni vendi me porosi - kjo mund të jetë që vende të parazgjedhur nuk janë të përshtatshme për paraqitjen tuaj ndryshuar.
    Unë u përpoq kodin porosi:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL është rishkruaj të
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Nuk ka flamuj U largova kodin atje për ju për të parë ...

    Le të mos u shqetësoni për drop down tani.

  4. #4
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Flamujt tani janë treguar deri ... Unë nuk e di se çfarë ka ndodhur?

    Fillimisht, unë kopje / kyç ngjit in Kështu që unë shkova në fushën kryesore licencës, dhe shkoi deri në fund pastaj goditi DELETE për të parë nëse shtesë karakterin padukshme ASCII u ngjit, tani ajo punon.

    Unë nuk e di, por ai punon tani.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Unë nuk e di, por e madhe

    Ju lutemi të qëndrojmë të qetë - ato gjëra ndodh dhe ne jemi këtu për të ndihmuar në zgjidhjen e saj

  6. #6
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    34

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
    Unë nuk e di, por e madhe

    Ju lutemi të qëndrojmë të qetë - ato gjëra ndodh dhe ne jemi këtu për të ndihmuar në zgjidhjen e saj


    Wish Unë kisha më shumë kohë për veten time troubleshoot por puna është duke marrë të gjithë kohën e mia!

  7. #7
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    59

    Default

    flamujt e mia nuk janë treguar deri ose

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga hotslot View Post
    flamujt e mia nuk janë treguar deri ose
    Cili? Drop down menu ose lista? Ju lutem kontrolloni flamuj konfigurimit tuaj (të siguruar se ata janë me aftësi të kufizuara dremitje). Nëse keni paraqitjen porosi atëherë kontrolloni flamuj të ndryshme pozicionet e - poste parazgjedhje gjithmonë do të punojnë në paraqitjen default - më Layouts përshtatur jo domosdoshmërisht. Gjithashtu në fund thjesht të përpiqet vend me porosi.

  9. #9
    Anëtar
    Antarësuar
    Prill 2010
    Postime
    59

    Default

    shikoni se si juaji tregon deri në profilin tuaj? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Gjymtyrët e mia forum profile kjo nuk ka.

    Shiko Profilin: SlotFan - Hot Machines Slot

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga hotslot View Post
    shikoni se si juaji tregon deri në profilin tuaj? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Gjymtyrët e mia forum profile kjo nuk ka.

    Shiko Profilin: SlotFan - Hot Machines Slot
    Vetëm të vendosur gjuhën tuaj parazgjedhur në CP User.

    Gjithashtu - ju lutem vini re që ju keni ndonjë gabim në faqen e cila ju dha:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Faqe 1 e 2 12 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •