I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 10 e 10

Thread: vBET 3.0.0 dispozicion tani për forume të zgjedhur

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default vBET 3.0.0 dispozicion tani për forume të zgjedhur

    Hi



    Dhe unë dua të falënderoj të gjithë pronarët e forumit që e mbështetën këtë produkt. Nga sot vBET 3.0.0 është në dispozicion për:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, dai-kun, CYC, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, zogth

    Ata përdoruesve janë nga vbulletin.org dhe nëse jeni të interesuar për hollësi shihni këtu: vBulletin.org Forum - Shiko Postimin Tek - vB Translator Enterprise

    Fundit edituar nga vBET; 23-10-0917:01.

  2. #2
    Banned
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    4

    Default Kur 3.0.0 do të jetë në dispozicion për blerje?

    Hi there,

    A ka ndonjë afat kohor llogaritet për vBET3.0.0 's në dispozicion për blerje? Unë kam një klient që është shumë i interesuar në përdorimin funksionalitetin, dhe do të donte për t'i dhënë atyre një vlerësim në afat kohor dhe kosto.

    Thanks,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ne do të dëshironim për të bërë atë në dispozicion në 2 javë diçka në mes të 2-4 javë është vlerësim më të sigurt

  4. #4
    Banned
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    4

    Default Çmimet e vlerësuar?

    Thanks so much për të reaguar. Çdo fjalë në çmimet që do të akuzuar për këtë version?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Çmimi përfundimtar nuk është vendosur ende, por unë do të shtoj se ne jemi duke planifikuar promovimin e madhe për muajin e parë të shitjes - 50% zbritje

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Nuk është e lehtë të thuash për mua, dhe unë kurrë nuk menduan se kjo do të ndodhë, por: Më vjen keq që u kisha dhënë licencat falas për njerëzit që disinterestedly më ndihmuan nga donacionet

    Unë vetëm të marrë postin (lëvizi këtë PM) me shantazh nga një djalë i cili nuk zbatohen për të grupit të përmendur, se ose unë do t'i jap disa ofertë të veçantë, ose ai do të shkruajë gjëra të këqija për mua në vbulletin.org ... Unë kam qenë me të vërtetë i lumtur të ju jap dhuratën time, për fat të keq tani unë jam duke filluar të vjen keq atë për shkak të veprimeve të disa njerëzve të cilët duan që të jem i pandershëm me shpalljen e mia dhe madje janë të threating mua për të bërë këtë ...


  7. #7
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
    Nuk është e lehtë të thuash për mua, dhe unë kurrë nuk menduan se kjo do të ndodhë, por: Më vjen keq që u kisha dhënë licencat falas për njerëzit që disinterestedly më ndihmuan nga donacionet

    Unë vetëm të marrë postin (lëvizi këtë PM) me shantazh nga një djalë i cili nuk zbatohen për të grupit të përmendur, se ose unë do t'i jap disa ofertë të veçantë, ose ai do të shkruajë gjëra të këqija për mua në vbulletin.org ... Unë kam qenë me të vërtetë i lumtur të ju jap dhuratën time, për fat të keq tani unë jam duke filluar të vjen keq atë për shkak të veprimeve të disa njerëzve të cilët duan që të jem i pandershëm me shpalljen e mia dhe madje janë të threating mua për të bërë këtë ...

    Çuditshme, biznesi është si ajo. Ajo ka marrë me disa vjet (ndoshta 10) për të mësuar si të merren me këtë lloj gjë në mënyrë efektive. Mënyra unë shoh se është, njerëz të marrin vendime të biznesit për të gjitha llojet e arsyeve, ata janë të rrallë personal kështu që nuk marrin ata personalisht.

    Njerëzit që llogariten pothuajse gjithmonë do të shihni nëpërmjet pretendimeve shpifëse apo gënjeshtra. Shumica e njerëzve do të kenë inteligjencë të mjaftueshme për të bërë deri mendjen e tyre, do të ishte mendjemadhe për të menduar ndryshe.

    Ajo që ne po flasim për këtu është efektivisht 12 cent në ditë, nuk ka ligje kundër jush të mos pranuar 12 cent në ditë nga ky person. Ka megjithatë, ligjet kundër tij shpifje të biznesit tuaj, të bëjë miq me një avokat

  8. #8
    Banned
    Antarësuar
    Nëntor 2009
    Postime
    23

    Cool

    Ose do të ketë disa ofertë të veçantë, ose se ai do të shkruajë gjëra të këqija për mua në vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Albanian
    Translated text
    Vetëm vBET
    Mos kujdesi për këta njerëz .. Sjellja e tyre është shumë e keqe

    Dhe nga e biznesit tuaj dhe kreativitetin tuaj
    Ju uroj suksese



    Original text
    Fundit edituar nga maxvb; 14-11-0921:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Albanian
    Translated text
    Vetëm vBET
    Mos kujdesi për këta njerëz .. Sjellja e tyre është shumë e keqe

    Dhe nga e biznesit tuaj dhe kreativitetin tuaj
    Ju uroj suksese



    Original text
    Faleminderit për fjalët e mira Gjithsesi - i cili do të menduar, se duke e bërë diskutimi në gjuhë të ndryshme mund të jetë aq e lehtë. Unë e kuptoj çdo fjali tuaj

  10. #10
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    38

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
    Faleminderit për fjalët e mira Gjithsesi - i cili do të menduar, se duke e bërë diskutimi në gjuhë të ndryshme mund të jetë aq e lehtë. Unë e kuptoj çdo fjali tuaj
    shumë e vërtetë!

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •