I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Ka vBet janë të braktisur?

  1. #1
    Junior Member
    Antarësuar
    Nëntor 2017
    Postime
    3

    Question Ka vBet janë të braktisur?

    Dërguar disa email për përkrahje, por nuk kishte përgjigje. Dukej më afër në Forume këtu dhe nuk kam parë ndonjë postimet e fundit për muaj..

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Mbështetja nga forumi e jo nga PD, për shkak të stafit tonë mund të ndryshojë. Nëse ju dërgoni PD ju thjesht dërgoni mesazhe PRIVAT nuk kërkesë për mbështetje (ndoshta për dikë që nuk është më tona punonjës). Në qoftë se ju të dërguar email - ata mund të shkoni në dosje spam. Edhe një herë - ne i ofrojmë mbështetjen tonë forum.
    Ju nuk do të shikoni më nga afër në forume, në qoftë se ju nuk e keni parë postimet e fundit. Unë kam qenë fiksimin personalisht çështjen e konsumatorëve tonë në këtë muaj dhe ju mund të gjeni tij thread (edhe 2 një pritje për përgjigjja e tij).
    Edhe postimet e bëra janë shkruar nga përdoruesit tanë, kur ata kanë probleme. vBET është e qëndrueshme e produktit, kështu që nuk ka aq shumë çështje të tjera si ajo, qe kur kemi filluar.
    Fundit edituar nga vBET; 16-12-1703:47.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •