I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 2 e 2 FirstI parë 12
Results 11 te 14 e 14

Thread: Flamujt përkthimi nuk shfaqeshin

  1. #11
    Anëtar
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Vend
    Atlanta
    Postime
    39

    Default

    Unë kam nevojë për të përdorur atë në më shumë se një stil në një kohë. Stili celular është për telefonat celularë dhe vetëm tregon mbi zbulimin smartphone kur një vizitor viziton vendin. Përndryshe ata e shohin stilin e parazgjedhur vB4.

    Si mund ta përdor atë në më shumë se një ende në një kohë?

    Quote Postimi origjinal është bërë nga Marcin Kalak View Post
    Për të shtuar një flamur në një stil të lëvizshme:
    1. Hapur AdminCP-> Styles & Templates-> Style menaxheri> albumit stil i> Edit templates-> vbenterprisetranslator_flags.
    Vlera 2. Ndryshimi Stil nga Default Style te stilin tuaj celular.
    3. Ruaj template.
    Nëse ju doni të shtoni template tjetër vBET (p.sh. shtoni një flamur për mesazhe të përkthyera), atëherë importojë stilet e tjera të nevojshme vbenterprisetranslator.

  2. #12
    Anëtar
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Vend
    Atlanta
    Postime
    39

    Default

    Nevermind unë i realizuar artistikisht it out. I kopjuar stilin vbenterprisetranslator mbi stilin e lëvizshme në vend që të kaloni atë. Tani vBET punon në të dy stilet. Faleminderit për tip. Ju mund të dëshironi të shtoni këtë dokumentacionit tuaj kështu që të tjerët e dinë.

  3. #13
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Pasi ju të importojë një vBET template për stilin celular, ju mund të vendosni vlerën {VB: vbenterprisetranslatorflags para} si në stilin e lëvizshme dhe stil parazgjedhur. Flamujt nuk paraqiten në stilin e lëvizshme, pasi në stilin e lëvizshme nuk ishte vbenterprisetranslator_flags template.

  4. #14
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga mykkal View Post
    Nevermind unë i realizuar artistikisht it out. I kopjuar stilin vbenterprisetranslator mbi stilin e lëvizshme në vend që të kaloni atë. Tani vBET punon në të dy stilet. Faleminderit për tip. Ju mund të dëshironi të shtoni këtë dokumentacionit tuaj kështu që të tjerët e dinë.
    Unë jam i kënaqur që unë mund të ju ndihmojnë.

Faqe 2 e 2 FirstI parë 12

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •