I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 2 12 I funditLast
Results 1 te 10 e 13

Thread: Kapitujt Pa pagesë e librit "Lufta e Elementeve" dhe CONTEST në kopertinën!

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default Kapitujt Pa pagesë e librit "Lufta e Elementeve" dhe CONTEST në kopertinën!

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text

    Libri është bërë publik. Mendimet dhe komente mbi librin "Luftës së elementeve Zgjimi Earth:. Bezdisshëm në Konektikat"
    Quote Postimi origjinal është bërë nga moje-ukochane-czytadelka
    Kjo është një domosdoshmëri për çdo tifoz të fantazi.
    ...
    autor vazhdimisht mbajtur mua pezull dhe kureshtje
    ...
    Unë nuk mund të presim kur unë kthehem në këtë botë
    Quote Postimi origjinal është bërë nga Ewelina Kiełbasińska
    Unë rekomandoj librin për të lexuar vetëm kërceu. Është e shkëlqyer, joshës dhe intrigues
    ...
    Nuk prisja këtë nga fantazi
    Quote Postimi origjinal është bërë nga szczere-recenzje.pl
    Nëse ju doni të plotësisht të marrë larg nga realiteti dhe për disa ditë të mira për të zhytem në një botë të magji, Lufta e elementeve janë diçka për ju.
    ...
    ngjan Sapkowski, disa prej të Tolkien, dhe më ndoshta ndeshjen e frone
    ...
    Ky vëllim i madh (tipar debutim autor i ri) duhet patjetër të jetë në të gjithë raft, nuk lover vetëm adoleshent stilizuar tokat mesjetare, krijesa misterioze dhe duelet magjike.
    Quote Postimi origjinal është bërë nga zapiski-okularnicy.pl
    Ky libër, i cili ka stimuluar imagjinatën time dhe kureshtje. Shumica menjëherë sięgnęłabym pjesën tjetër.
    ...
    Unë jam shumë i impresionuar me këtë lexim. Unë nuk pres që kështu të më tëri.
    ...
    Unë rekomandoj që të gjithë tifozët e këtij zhanër
    Quote Postimi origjinal është bërë nga Globster na lubimyczytac.pl
    hakmarrja është hasur këtu në Martin, një botë të madhe multi-dimensionale, dhe një mori e temave ala Erikson, ose përshkrime të detajuara të betejës ndjellëse mua e Hapësirave Harruat.
    ...
    Po lexoja anën shpesh papërmbajtshëm tundimi przekartkowania të faqes për të parë se çfarë ndodh me heroin tim të preferuar.
    ...
    libër unë mund sinqerisht rekomandoj atë për të gjithë tifozët e zhanër
    Lidhje për kritikat e plotë / komenton http://www.wydawnictwozywioly.pl/wpisy/recenzje-i-opinie/



    Përmbajtja origjinal i postit:
    Ne jemi të kënaqur për të publikuar një mostër e lirë të pjesës së parë të serisë "Lufta e Elemente", nën titullin "Zgjimi Land: bezdisshëm në Konektikat" (158 faqe). Link për mostër të lirë mund të gjenden në:
    https://www.facebook.com/wojny.zywiolow

    Në të njëjtën kohë shpallë një konkurs për vepra arti për libër të mbuluar me një 1500zł çmimin me vlerë. Termat dhe kushtet e konkursit e plota mund të gjenden në rregulloret në dispozicion në Fanpage "Luftës së Elementeve" (shiko lidhjen më lart).
    Original text
    Fundit edituar nga vBET; 13-06-1522:37.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Konkurrenca për kopertinën e librit të shpallur!

    Ajo është me kënaqësi të madhe për të njoftuar se në garë për vepra arti mbuluar për pjesën e parë të serisë "Lufta e Elementeve" nën titullin "Zgjimi Earth: bezdisshëm" u zgjidh. Edhe në fillim të muaji

    Ajo e fitoi punën në, sipas mendimit tim, niveli i jashtëzakonshëm, me një sistem fantastik merr parasysh nevojën për të vendosur të gjitha elementet tipike të mbuluar. Vlera artistike dhe të hyjnë vetë punën, me përmbajtjen e librit janë gjithashtu të madh. Hyrja fitues në një garë (si dhe të gjitha shënimet e tjera të paraqitura në konkurs) mund të shihet këtu:
    https://www.facebook.com/events/752897478115231

    Unë përgëzoj fituesin dhe unë inkurajoj të gjithë që të i kushtoj vëmendje të punës së saj.

    Unë ju kujtoj se ne ende kemi një mostër të lirë në formën e 154 faqeve të pjesës së parë të librit (prologues dhe 2 kapitujt e parë). Link për mostrat e lirë mund të gjeni këtu: https://www.facebook.com/wojny.zywiolow
    Original text

  3. #3
    Junior Member
    Antarësuar
    Dhjetor 2014
    Postime
    2

    Default

    Faleminderit për mostër të lirë, do të marrë një sy në punën e fituesit.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Libër tani në dispozicion në librari

    Dhe për të gjithë ndjekjen e fatit mbulon informacionin se libri është tani në dispozicion në librari
    Gjithashtu ende në dispozicion janë të lirë 2 kapituj për shkarkim nga Fanpage: www.facebook.com/wojny.zywiolow

    Cover veten në versionin përfundimtar:
    Original text
    Fundit edituar nga vBET; 12-12-1407:53.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Quote Postimi origjinal është bërë nga Ewelina Kiełbasińska (na fanpage)
    Unë rekomandoj librin për të lexuar vetëm kërceu. Është e shkëlqyer, joshës dhe intrigues Unë më ra në këtë pjesë të mendjes, sepse unë nuk pres që nga një fantazi: ".... natë Thief
    Një gjë e tillë me të vërtetë gëzon

    Burimi: Komenti Fanpage Lufta në elementet
    Original text

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Quote Postimi origjinal është bërë nga szczere-recenzje.pl
    Nëse ju doni të plotësisht të marrë larg nga realiteti dhe për disa ditë të mira për të zhytem në një botë të magji, Lufta e elementeve janë diçka për ju.

    ... Ky vëllim i madh (tipar debutim autor i ri) duhet patjetër të jetë në të gjithë raft, nuk lover vetëm adoleshent stilizuar tokat mesjetare, krijesa misterioze dhe duelet magjike.
    Pełna recenzja dostępna na szczere-recenzje.pl/michal-podbielski-wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/2822/
    Original text

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Quote Postimi origjinal është bërë nga moje-ukochane-czytadelka
    Kjo është një domosdoshmëri për çdo tifoz të fantazi.
    ...
    autor vazhdimisht mbajtur mua pezull dhe kureshtje
    ...
    Unë nuk mund të presim kur unë kthehem në këtë botë
    Pełna recenzja dostępna na moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.htmlp
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Quote Postimi origjinal është bërë nga zapiski-okularnicy.pl
    Ky libër, i cili ka stimuluar imagjinatën time dhe kureshtje. Shumica menjëherë sięgnęłabym pjesën tjetër.
    ...
    Unë jam shumë i impresionuar me këtë lexim. Unë nuk pres që kështu të më tëri.
    ...
    Unë rekomandoj që të gjithë tifozët e këtij zhanër
    Pełna recenzja dostępna na www.zapiski-okularnicy.pl/2015/03/micha-podbielski-wojny-zywioow.html
    Original text

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Quote Postimi origjinal është bërë nga Globster na lubimyczytac.pl
    hakmarrja është hasur këtu në Martin, një botë të madhe multi-dimensionale, dhe një mori e temave ala Erikson, ose përshkrime të detajuara të betejës ndjellëse mua e Hapësirave Harruat.
    ...
    Po lexoja anën shpesh papërmbajtshëm tundimi przekartkowania të faqes për të parë se çfarë ndodh me heroin tim të preferuar.
    ...
    libër unë mund sinqerisht rekomandoj atë për të gjithë tifozët e zhanër
    Pełna opinia dostępna na lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707
    Original text
    Fundit edituar nga vBET; 20-03-1521:09.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Albanian
    Translated text
    Për ata të interesuar fantazi seri poezia e "Lufta e Elemente"

    Kanë një lexim të mirë
    Original text

Faqe 1 e 2 12 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •