I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 7 e 7

Thread: Pse nuk ju ofrojnë një version të këtij programi për Albforumi

  1. #1
    Banned
    Antarësuar
    Jan 2013
    Postime
    4

    Default Pse nuk ju ofrojnë një version të këtij programi për Albforumi

    Përshëndetje
    Pse nuk ju ofrojnë një version të këtij programi për Albforumi
    Unë dua të ndryshojë programin e përdorur për të Albforumi por nuk duan të humbin programin tuaj

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Në këtë moment ne nuk e dimë Albforumi plugins arkitekturës.
    Gjithashtu tani për tani ne jemi të zënë për të rinovuar vBET për vBulletin 5.
    Është e mundur që ne do të mbështesim makina tjera të forumit në të ardhmen, por ajo nuk është vendosur. Që përkthimet paguhen tregu ndryshuar dhe në këtë kohë ne nuk e shohim kërkesa të mjaftueshme për produkt të tillë në fusha të tjera se sa Fjalës së lirë. Ne planifikuar për të bërë motor përgjithshme të punës për çdo vend, por si unë vetëm të shkruar përkthime të bëhet paguar.

  3. #3
    Banned
    Antarësuar
    Jan 2013
    Postime
    4

    Default

    ju lutem kam nevojë për këtë për web faqen time!
    Albforumi tani ka bërë më popullore

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    E pra, në këtë moment ne jemi ende gjatë vBulletin 5 integrimin (duke pritur për disa ndryshime në faqen e tyre). Deri ne do të përfundojë këtë detyrë ne nuk kanë në plan për të integruar me makina tjera të forumit. Kur ne do të përfundojë integrimin dhe ajo do të bëhet e qëndrueshme, atëherë ne mund të mendoj për këtë.

  5. #5
    Banned
    Antarësuar
    Jan 2013
    Postime
    4

    Default

    Ndonjë lajm ?

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Integrimi i vBET me vBulletin 5 është i plotë. Ende në këtë moment ne nuk planifikojnë krijimin e versionit për xenoforo. Pasi që Google përkthimet janë të paguar, e njerëzve nuk e përdorin përkthimet automatike aq shumë si më parë. Edhe se ne kemi mbështetjen e shumë të tjerë motorë dhe ju mund të keni përkthime plotësisht i lirë me e madhe e përditshme kuotat, makinë përkthimi nuk është aq popullor sa më parë. Kjo është arsyeja pse ne mendojmë se sill të mos jetë e dobishme për të krijuar versionin për xenoforo. Ne me të vërtetë shpresoj se njerëzit do të shkojnë përsëri për përdorimin e përkthimit makinë, por në këtë moment duket se njerëzit janë të frikësuar që përkthim të ri motorët, të cilat janë të lirë, do të bëhet i paguar ashtu si Google. Unë nuk të ketë shpjegime të tjera për të ulët të kërkesës për makinë përkthimi. Deri sa tregu do të ndryshojë dhe kërkesat rriten, ne nuk e planit për të krijuar versione të reja për platformë tjetër. Ne menduam, se kërkesë më të ulët, mund të jenë shkaktuar nga mungesa e integrimit me vBulletin 5, por tani ajo është e integruar dhe asgjë nuk ka ndryshuar. Kështu - në këtë moment e kemi mbështetur dhe zhvilluar tonë të produktit aktual të linjave. Na vjen keq për lajme të këqija për ju

  7. #7
    Banned
    Antarësuar
    Jan 2013
    Postime
    4

    Default

    Stop mbështetjen e këtij budalla program dhe të Fillojnë për të krijuar një kopje të këtij Add-on me xenforo

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •