I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: Problemet Server

  1. #1
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default Problemet Server

    Për shkak të problemeve server ne kishim për të ngarkoj në server backup nga maji 18. Mbështetja verifikon funksionimin e serverit. Ne kërkojmë ndjesë për bezdisjen dhe shpresoj se problemi do të zgjidhet me serverin sa më shpejt që është e mundur.

  2. #2
    Anëtar
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    97

    Default

    shpresoj se problemi zgjidhet së shpejti, vBET gjatë jetës, cheers

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ne shpresojmë shumë Mbështetja bëhen çështje të zgjidhen më shumë se backup dhe shërim ishte e nevojshme. Në këtë forum moment është i rrjedhshëm, ende nuk është shumë e qëndrueshme. Ka disa çështje të përkohshme. Arsyeja ende i panjohur, kështu që ne jemi të monitorimit të sistemit tonë për të gjetur se çfarë ka ndodhur saktësisht.

  4. #4
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Për fat të keq, probleme me ofruesin tonë të kthyer. Mbështetja verifikon funksionimin e serverit. Në këtë forum moment është i rrjedhshëm, ende nuk është shumë e qëndrueshme. Ne kërkojmë ndjesë për bezdisjen dhe shpresoj se problemi do të zgjidhet me serverin sa më shpejt që është e mundur.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Përshëndetje ne jemi ende duke punuar në këtë. Kjo është diçka e brendshme me Apache. Shumica e ndoshta kjo është kjo bug:
    Apache HTTP Server - Bugs - [Bug 53579] Re: looping httpd shkrim në një tub dhe nuk reagon (httpd <defunct>)

    Por në këtë moment ne jemi ende duke punuar në këtë me ndihmën e ofruesin tonë. Out shërbimin httpd mbërthyer pas një kohë të punës dhe kanë nevojë të riniset për të punuar përsëri. Shpresoj se ne do të zgjidhë çështjen e agjërimit.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Pak progres. Duket se mbështetja e bërë në fund diçka dhe në këtë server moment është duke punuar më të qëndrueshme. Ne do të monitorojë situatën në ditët e ardhshme dhe shpresojmë se çështja është zhdukur

  7. #7
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Sot ne do të kryejë punën në server dhe serveri mund të jetë poshtë për disa orë. Na vjen keq për bezdisjen.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •