I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: Ku e keni vendin flamuj tuaj për mysafirët?

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    80

    Default Ku e keni vendin flamuj tuaj për mysafirët?

    Ku shumica e njerëzve këtu vendin flamujt e tyre për mysafirët? A pozitë me të vërtetë rëndësi?

    Ne aktualisht kemi jona në futboll këtu:

    Teen Forums>> Ndihme Teen | Teen Advice & Support Forums | Teen Chat <<

    por ishin të menduarit e lëvizur atë në kokë ose më poshtë mesazh mysafir tonë mirëpritur.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Në pozitën e mendimit tim kanë rëndësi. Ajo është e njëjtë si me shpallje - kur ajo është fshehur diku në fund, shumica e njerëzve kurrë nuk do të shohin atë ...

    Robotët e sigurisht do të shihni të gjitha. Unë nuk e di ka robots bën ndonjë prioritetet në bazë të pozitës link.

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    80

    Default

    Thats ajo që unë kam qenë i menduar, do të doja të vënë flamuj të lartë për vizitorët në mënyrë që ata e dinë këtë forum do të përkthehet, por unë nuk dua motorët e kërkimit prioritet flamujt si përmbajtje tona kryesore ose diçka si kjo

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga Michael View Post
    Thats ajo që unë kam qenë i menduar, do të doja të vënë flamuj të lartë për vizitorët në mënyrë që ata e dinë këtë forum do të përkthehet, por unë nuk dua motorët e kërkimit prioritet flamujt si përmbajtje tona kryesore ose diçka si kjo
    Ju mund ta bëni këtë duke vendosur të gjitha URL përkthyer në sitemap tuaj me prioritet më të ulët

  5. #5
    Anëtar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    80

    Default

    Si mund të shtoj URL përkthyer në sitemap Muslimanët dhe i ka në prioritet të ulët?

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ne nuk e hetojnë këtë ende. Dhe duket se në të ardhmen e afërt ne kemi prioritete të tjera.
    Ju mund të pyesni personelin vBulletin - gjenerator sitemap është produktin e tyre dhe zgjidhja aktuale integrimit është dhënë nga ana e tyre.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •