I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Teksti Titulli popup, kudo në faqe të përkthyera, nuk janë përkthyer ende

  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    97

    Default Teksti Titulli popup, kudo në faqe të përkthyera, nuk janë përkthyer ende

    - Për shembull, shkoni në shtëpi të përkthyer forum vBulletin Empresa Traductor (vBET) (Español)

    - Vënë kursorin në temat e fundit që tregon në shtëpinë forum, në të drejtën
    Teksti ende nuk është përkthyer popup

    screenshot






    - Nëse ka hotfix në plugin / fotografi, ju lutem na tregoni djema

    Unë tashmë e provuar fix përkohshëm, wraping kodin titullin në template me këtë, nëse e kushtëzuar

    <if condition="!isset($_REQUEST['language'])">
    </ Nëse>
    por unë jam i sigurt që ende nuk template per temat e fundit në shtëpi forum, unë u përpoq forumhome_latestthreadbit dhe forumhome_latestthreadbit_newestthreads, por si duket ende nuk ta

  2. #2
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Përkthimi i titullit atribut nuk është i mbështetur aktualisht. Ne kemi punuar në këtë, por nuk ishte çështje me zonë nuk përkthyer dhe puna u ndërpre.

  3. #3
    Anëtar
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    97

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga Marcin Kalak View Post
    Përkthimi i titullit atribut nuk është i mbështetur aktualisht. Ne kemi punuar në këtë, por nuk ishte çështje me zonë nuk përkthyer dhe puna u ndërpre.
    ok ju falenderoj Marcin,

    kjo fix përkohshëm është vepra, wraping atribut titullin në template me këtë rast kushtëzuar, nëse dikush e nevojshme atë

    <if condition="!isset($_REQUEST['language'])">
    title = "Titulli shembull atribut në template"
    </ Nëse>
    apo ndoshta mund të krijuar një plugin për të bërë atë automatikisht, kështu që nuk ka nevojë për përkthimin atribut titull në faqe të përkthyera

  4. #4
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Faleminderit për sugjerimin tuaj. Ne do të zgjidhë këtë çështje dhe ne do të shtoni këtë funksionalitet.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •