I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: Gabimet e PHP pas instaluar

  1. #1
    Junior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2012
    Postime
    12

    Default Gabimet e PHP pas instaluar

    Unë jam duke marrë në vijim


    Warning: kërkojnë ([rrugën] / vbet_translation_options / vbenterprisetranslator_from_other.php) [function.require]: nuk arriti të hapur lumë: Nuk ka fotografi të tilla ose në directory [rrugën] / përfshinë / vbenterprisetranslator_class_translator.php on line 72

    Gabim Fatal: kërkojnë () [function.require]: Failed hapjen e nevojshme '/ home / tatuazh / public_html / vbet_translation_options / vbenterprisetranslator_from_other.php' (include_path = ':/ usr / lib / php :/ usr / local / lib / php. ') in / home / tatuazh / public_html / përfshinë / vbenterprisetranslator_class_translator.php on line 72

    këtu thetattooforum.com/tattoo-inscription-blessed-blessed-meaning-t20692.html? t = 20692 & Gjuha = et


    Ndonjë ide?

  2. #2
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Hi
    Unë do të përpiqet për të riprodhuar atë në forumin tonë test.

    EDIT:

    Ju lutem kontrolloni cilën gjuhë e keni vendosur në
    AdminCP -> vBET kryesore-> Gjuha Forumi

    Gjithashtu kam vënë re se flamujt janë bosh në pjesën e poshtme të faqes tuaj. Ju lutemi sigurohuni që ju të ngarkuar të gjitha dosjet
    Fundit edituar nga r.dziadusz; 05-02-1218:57.

  3. #3
    Junior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2012
    Postime
    12

    Default

    caktimin e gjuhës fiksuar gabim.

    çfarë keni të thotë flamujt ishin bosh? Unë mund të shihni të gjitha flamujt?

    të gjitha fiels ngarkua me sukses.

  4. #4
    Junior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2012
    Postime
    12

    Default

    caktimin e gjuhës fiksuar gabim.

    çfarë keni të thotë flamujt ishin bosh? Unë mund të shihni të gjitha flamujt?

    të gjitha fiels ngarkua me sukses.

  5. #5
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Unë mund të shohin ato tani, kështu që çdo gjë duket të jetë mirë
    A ju ende keni marrë ndonjë pyetje në lidhje me këtë çështje? Për ndonjë tjetër ju lutemi të hapni temë të re.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •