I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Licenca vb4-gati version

  1. #1
    Junior Member
    Antarësuar
    Jan 2010
    Postime
    3

    Default Licenca vb4-gati version

    Text automatically translated from: German to: Albanian
    Translated text
    Përshëndetje,
    një produkt i madh!

    Unë do të doja të blerë atë për faqen tonë të sapo krijuar forumet / CMS në vb4 dhe instalim. Kur do e vb4-enabled version?

    Bordi ynë është aktualisht ende nën vb3.8. Nëse unë blej një licencë dhe të instaloni në vb3.8, unë të marrë versionin e automatike për vb4?

    Thanks for the info!
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Hello.

    vBET për vBulletin 4.0 është planifikuar në mars. Ne duam të parë për lirimin e vBET 3.3.0 me shumë përmirësime. Pastaj ne do të lëshojë të lirë vBET version 2,4 për vBulletin 4.0. Dhe kjo do të na lejojë të bërë me të vërtetë të mirë version vBET 4,0 për vBulletin 4.0

    Kur ju blini vBET licencës 3.x është e përshtatshme për vBET 3.0 dhe më të lartë - kështu që aplikon për vBET 4.0 (stendat do të jetë nën të njëjtën licencë). Blerja e 1 licencës ju mund të përdorni instalimin 1 vBET për gjithë jetën dhe ju keni qasje në përditësime falas për 1 vit nga data e blerjes.


Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •