I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: vBET 3.5.2 Released

Shiko Hybrid

E Mëparshme Post Previous Post   Next Post Tjetër Post
  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default vBET 3.5.2 Released

    Përshëndetje

    Sot ne kemi për ju lirimin e re. Që nga hera e fundit ne optimizuar si ofruesit radhë është duke punuar. Lirimin e kaluar shënoi ofruesin si padisponueshëm kur ndonjë gabim ndodh. Por ne të gjeni tonë se disa gabime nuk do të thotë që kuota u arrit (timeout, server shumë të zënë dhe kështu me radhë). Deri tani ne shënuar si ofrues i padisponueshëm vetëm kur kemi marrë mesazhin thënë se kufijtë janë arritur. Sigurisht vBET ende kontrollon çdo 10 minuta ka ofrues është në dispozicion përsëri.

    HAPI SHTESË UPDATE - Kërkohet vetëm nëse ju update nga versioni 3.5.1 e ulët se
    Nëse ju nuk ka ndryshuar konfigurimin në vbet_translation_options pastaj ngarkoni përsëri përmbajtjen e upload-herë në serverin tuaj.
    Ato fotografi të konfigurimit përfshin ofruesit radhë parazgjedhur për çift gjuhësh. Nëse keni bërë disa ndryshime atje ju mund të ngarkoni përsëri dhe të bëjë ndryshimet përsëri apo të vendosur me dorë ofruesit e radhë e preferuar nga ju (shikoni këtu për më shumë detaje).

    New:
    • Cache përdorur vBET për përkthime RSS (kjo nuk ishte e nevojshme para se për shkak të cache për RSS vBulletin, kjo është tani, sepse përkthimet janë paguar)


    Bugs korrigjohen:
    • Keywords Prerje jashtëzakonisht të mëdha (shumë rrallë)
    • Personazhet prerjes 'e sigurt UTF-8 "në mes
    • Karaktere të veçanta për thyer kërkesës Microsoft Përkthim përkthimit


    Planet e ardhshme janë:
    - A njëjtë për vBET4.x (zbatuar tashmë, do të dalë këtë javë)
    - Shto mbështetje për të paguar API Microsoft Përkthim
    - Shto mbështetje për TV Përkthim tjetër ku është e mundur

    Kënaquni vBET!
    Fundit edituar nga vBET; 20-10-1102:16.

  2. #2
    Junior Member
    Antarësuar
    Dhjetor 2010
    Postime
    7

    Default

    Nuk ka lidhje në "(shih këtu për më shumë detaje)" pjesë e mesazhit tuaj. OK got it: http://www.vbenterprisetranslator.co....html#post8915

    Unë nuk jam i sigurt se ku menjëherë të ngarkoni përmbajtjen e upload-herë "" directory për të, por unë jam i sigurt se unë do të punojnë atë.
    Fundit edituar nga furnivat; 20-10-1101:11.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Link shtuar - thanks for shënim

    Përmbajtja nga upload-herë ngarkoni në directory tuaj forum.

  4. #4
    Banned
    Antarësuar
    Tetor 2011
    Postime
    1

    Default

    Text automatically translated from: French to: Albanian
    Translated text
    Unë do të doja të di se çfarë version i VB është ju lutem ju falenderoj, dhe unë vini re se ju kurrë nuk e vënë atë version që keni bërë vBET tuaj
    Original text

  5. #5
    Pension;)
    Antarësuar
    Gusht 2011
    Postime
    441

    Default

    Në përgjithësi, versionet e vBET 3.x janë bërë për vBulletin 3.x dhe 4.x vBET për vBulletin 4.x

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •