I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 1 e 1

Thread: Pyetje facebook

Shiko Hybrid

E Mëparshme Post Previous Post   Next Post Tjetër Post
  1. #1
    Anëtar
    Antarësuar
    Dhjetor 2009
    Postime
    51

    Default Pyetje facebook

    Hi all;
    Një mik më pyeti për të krijuar një llogari facebook, sepse ai nuk është në gjendje të bëjë atë (ai nuk është një bos me PC ...).
    Ok, nuk ka problem, unë mendoj se: disa llogarive të reja email, emra të ndryshëm dhe mbiemra dhe çdo gjë është në rregull.
    Pas facebook llogari të parë më pyesin për konfirmimin me një SMS, ndoshta është IP adresa ime?
    Unë të ndryshojë email, ndryshojnë IP, fshini cookies, por ajo është e njëjtë, ajo gjithmonë më pyesni një numër telefoni dhe konfirmimin nga Sms.
    Qoftë se kam ndryshuar shfletuesit unë mund të krijoni një të ri, por në të dytë problemi duket përsëri.
    I reset pc por asgjë: Unë mendoj se në qoftë se kam ndryshuar pc ndoshta unë do të ketë të njëjtin problem.
    Në këtë pikë është një çështje personale për mua: si mund facebook kuptojmë se ai gjithmonë se të krijuar një llogari të re dhe jo një person tjetër që është krijuar llogarinë e tij të parë?
    A e dini që parametri facebook përdorin për të kërkuar ose jo këtë numër telefoni?
    Një tjetër dyshim: nëse ju jeni në një pikë internet si do të lidhë? të gjithë duhet futur numrin e tij celular?
    Falemnderit për ndihmën.
    Fundit edituar nga vBET; 19-10-1110:05. Arsyeja: shpallje larguar

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •