I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: çështje me Navbar-Top vendosjes dhe vBstyle

  1. #1
    Junior Member
    Antarësuar
    Korrik 2011
    Postime
    20

    Default çështje me Navbar-Top vendosjes dhe vBstyle

    Unë nuk mund të ngarkoj një foto të çështjes sime, sepse kufijtë imazh në serverin tuaj janë të vogla SUPER. kështu që ajo mban dështuar.

    Por, kur unë zgjidhni NAVBAR-TOP në vBstyle tim, me bar, etj emrin tim profilin .. janë të humbur. Kjo nuk ndodh në stilin e paracaktuar VB. Nuk jeni të sigurt se si për të gjurmuar atë çështje, por kam kërkuar për të vënë këtë mbi navbar kështu që është më e dukshme.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Duket sikur ju keni disa bug në stilin tuaj. Nëse e paracaktuar është duke punuar mirë do të thotë se vBET është duke punuar mirë.

    Ju lutem vini re se kur ju keni zgjedhur NAVBAR-TOP pastaj vBET shton flamuj duke përdorur plugin quajtur Add flamuj dhe këtë pjesë të kodit:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Është supozuar se përmbajtja e $ VBulletin-> templatecache ['navbar'] fillon me '$ Final_rendered = '.

    A keni nevojë për ndihmë më shumë këtu?

  3. #3
    Junior Member
    Antarësuar
    Korrik 2011
    Postime
    20

    Default

    Më lejoni të shohim se çfarë thotë për këtë vBstyles.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Nuk ka problem - qoftë se keni nevojë për ndihmë më të drejtë shkruani

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •