I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 3 123 I funditLast
Results 1 te 10 e 24

Thread: VB 4.1.4 dhe 4.2.3 vbet - rrëmujë

  1. #1
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2011
    Postime
    138

    Default VB 4.1.4 dhe 4.2.3 vbet - rrëmujë

    Vetëm për të modernizuar Vbet 4.3.0 dhe kanë shumë probleme me "përgjigje të thread 'page editor,' redaktoni shkrimin ',' shko avancuar ', kur kalimi në ndonjë albumit të tjera gjuhë forum. Faqja është messed up dhe nuk duket të jetë anglisht dhe gjuha e të tjera të përziera së bashku në buttons.

    Unë u përpoqa të ngarkoni një shtojcë në mënyrë që problemi mund të shihet këtu, por ai nuk pa marrë parasysh çfarë bëj unë.
    Fundit edituar nga norku; 15-06-1115:50.

  2. #2
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2011
    Postime
    138

    Default

    Shumë e çuditshme. Kjo duket të ndodhë vetëm në llogarinë time admin. I testuar disa alias llogarive dhe ata janë të mirë ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    I kontrolluar atë duke përdorur të dhënat e llogarisë ju PM dhe kam gjetur asnjë çështje. Ju lutem përshkruani saktësisht hap pas hapi se si të riprodhojnë atë në forum tuaj.

  4. #4
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2011
    Postime
    138

    Default

    Po, problemi duket se vetëm për të ndikojë në llogaritë admin. Ju lutem kontrolloni PM tuaja

    Thanks

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Kontrollohen përsëri dhe gjetur vetëm çështje e një - kur unë jam në faqe të përkthyera dhe të ketë disa përgjigje të shpejtë, atëherë pasi do të avancuar të shoh përmbajtjen e përkthyer. Ne mund të riprodhoni atë në forumin tonë kështu që ne do të kujdeset për të.

    Ende kam gjetur asnjë çështje me 'pas edit' ose 'përgjigje për fije ". Ju lutemi të japë udhëzime të sakta se si të riprodhuar - hap pas hapi, nga me llogari, duke filluar nga e cila URL.

    PS.
    Ju lutemi të pastër mesazhet tona provë në / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2011
    Postime
    138

    Default

    Thanks Michal.

    Unë do të jap hapat e saktë se si të riprodhuar në disa minuta

  7. #7
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2011
    Postime
    138

    Default

    Nëse ju hyni në përdorimin e llogarisë bedel admin dërgova dhe pastaj të veproni si më poshtë ju duhet të shikoni se çfarë dua të them:

    1.
    hapur çdo thread
    klikoni në 'përgjigjen thread' dhe pastaj 'shkoni avancuar' - css është në rregull.

    2.
    Ndërro gjuhën për çdo gjuhë tjetër duke klikuar mbi flamujt nën navbar
    hapur çdo thread
    klikoni në 'përgjigjen thread' dhe pastaj 'shkoni avancuar' - css është messed up (veçanërisht nën kutinë ckeditor)
    Fundit edituar nga norku; 15-06-1117:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Unë nuk shoh atë. Por ju nuk u japin udhëzime të saktë. Cilat thread ju jeni përgjigjur - ajo mund të marrë parasysh. Ju nuk thoni me cilën gjuhë duhet të kaloni. Saktë do të thotë saktë - nuk ka vend për fjalën 'çdo'. Ndoshta ju keni disa çështje me rezultate të përkthimit të gabuar cached ose diçka të tillë. Atëherë unë nuk do të shohin se çfarë ju shihni që në fije të tjera dhe gjuhë të tjera.

  9. #9
    Senior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2011
    Postime
    138

    Default

    Unë u i saktë

    kjo ndodh vetëm në llogaritë e admin

    kjo ndodh në të gjitha temat

    kjo ndodh pavarësisht nga gjuha që ju keni vendosur në usercp tuaj

    kjo ndodh pavarësisht nga të cilat ju klikoni në flamurin nën navbar

    Unë po të shoh me të njëjtin problem në qoftë se unë hyni duke përdorur llogari bedel unë ju dha. I vendosur juaji në polonisht kështu që ju nuk do të shohin ndonjë problem deri sa ju klikoni mbi nje nga flamujt (jo flamurin polish padyshim) nën navbar dhe pastaj shikoni një fije, klikoni mbi përgjigjen, atëherë shkoni avancuar.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Quote Postimi origjinal është bërë nga norku View Post
    Unë u i saktë
    ...
    kjo ndodh pavarësisht nga të cilat ju klikoni në flamurin nën navbar

    I vendosur juaji në polonisht kështu që ju nuk do të shohin ndonjë problem deri sa ju klikoni mbi nje nga flamujt (jo flamurin polish duket)
    Dhe kjo është gjëja - Unë u kontrolluar Polish Siç e shihni - asgjë nuk është e qartë ... Sidomos kur ju shkruani në postin e njëjtë se kjo ndodh për të gjithë përkthimet dhe padyshim jo për përkthim Polish

    Kam 3 natën tani, kështu që unë do të kontrollojë atë përsëri. Shpresoj se kjo është në rregull për ju

Faqe 1 e 3 123 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •