I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Anëtarët lajmërim janë të papërkthyera

  1. #1
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default Anëtarët lajmërim janë të papërkthyera

    Hi, ka një mënyrë e të pasurit lajmërim që janë dërguar për postimet dhe temat e përkthyer në gjuhën marrësit?

    Le të thonë se unë pas një fije të re këtu në englsh (si i kanë), ju do të merrni një njoftim (nëse jeni të regjistruar) e thread të reja në englsh edhe pse ju jeni polonisht dhe kanë gjuhën tuaj postimi i vendosur si polish.

    Gjymtyrët e mia nuk janë përgjigjur këtyre njoftimeve, sepse ata besojnë se nuk do të jetë në gjendje për t'iu përgjigjur atyre lere kuptojnë njoftimit.

    Mund të ju ndihmojë?

    Regards,
    Simon

    vBet version 3.4.0 per vBulletin 3.8.6 PL1

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    1,000

    Default

    VBET nuk mbështesin përkthimin e e-mail ende.
    është propozuar tashmë në seksionin FR. Unë do të shkojë këtë thread në seksion FR e forumit.

  3. #3
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default

    Ok thanks, është konfuze gjymtyrët e mia, kështu që mendoj unë do të paguajë coder tim për të shtuar një modifikim që kopjet pas të cilit postid shfaqet në postë dhe ngjitur atë në postë para se të dërguar.

    Unë do t'ju bere te ditur se si ai shkon në

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
    Antarësuar
    Maj 2010
    Postime
    1,000

    Default

    ok nuk ka problem - ne do të shkruaj këtu

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •