I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: Problemet me google sitemap

Shiko filetuara

E Mëparshme Post Previous Post   Next Post Tjetër Post
  1. #1
    Senior Member
    Antarësuar
    Shtator 2010
    Postime
    256

    Default Problemet me google sitemap

    Hi im ende ka probleme me faqen Google Maps, bashkangjitur është një paralajmërim dhe më poshtë (përveç Sitemaps se google kishte një X për të) është një mostër nga një prej Sitemaps që tregojnë një paralajmërim
    Rikthejë 5 nëntor 2010
    Sitemap gabime dhe paralajmërime

    Detajet Statusi Line
    - Nuk URL ndjekur
    Kur ne testuar një mostër prej URLs nga Sitemap tuaj, kemi gjetur se disa URL përcjellim në vende të tjera. Ne rekomandojmë që Sitemap tuaj përmbajnë URL këtë pikë në destinacionin e fundit (përcjellëse target) në vend të Redirecting për një URL. Error HTTP: 302
    URL: 2003 диаграммы не отображаются должным образом в 2007 году - Кодекс клетке Форум
    Problem zbuluar më: 7 nëntor 2010
    mund të ju ndihmojë?

    Për disa arsye të çuditshme unë nuk mund të ngarkoni një fotografi 7kb tekst, në qoftë se ju merrni kontakt unë do të ju jap një url për ta shkarkuar atë!
    Fundit edituar nga Simon Lloyd; 08-11-1012:01.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •